Neler Yeni

Öneri Hawk marka oyuncu koltuğu dışında öneriler istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Lolcu Basi
İlgilendiği Kategoriler
milf
Tabii ki ofis koltukları daha iyi. Senin attığın ofis çalışan koltuğu. Müdür kotluğu, ceo koltuğu tarzı satılanlardan bakman lazım. Sırtı büyük olanlar. Tüm çevre birimleri gibi nasıl gaming adı geldiğinde başına dandikleşiyorsa koltuk için de geçerli aynı durum.

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Tabii ki ofis koltukları daha iyi. Senin attığın ofis çalışan koltuğu. Müdür kotluğu, ceo koltuğu tarzı satılanlardan bakman lazım. Sırtı büyük olanlar. Tüm çevre birimleri gibi nasıl gaming adı geldiğinde başına dandikleşiyorsa koltuk için de geçerli aynı durum.
ikea dışında ofis koltuklarına bakabileceğim yerler var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Lolcu Basi
İlgilendiği Kategoriler
milf
ikea dışında ofis koltuklarına bakabileceğim yerler var mı
TCC almıştım ben ama baktım şimdi fiyatlar baya uçukmuş. 10k düzleri. Bürotime gibi kurumsal müşterili firmalara bakabilirsin sanırım. Örnek olarak bu markayı verdim deneyimim olmadı. Amazonda gibi yerlerde satılan yönetici koltukları var araştırabilirsin onları da. Videosu, incelemesi varsa.

xTURANN

80+ Bronze
hangi ofis koltuğunu kullanıyorsunuz ve hangisi daha rahat deri koltuğun soyunma işi biraz sıkıntılı genel olarak şort veya şortsuz oturuyorum sıkıntı olur
1720955628256.png

Ofis koltuğu olarak bu var. Üzmüyor ama hawk kadar da mutlu etmiyor. Boyum, 1.90, sıkıntı çıkartabiliyor bazen.

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kaan Çiflikoğlu
TCC almıştım ben ama baktım şimdi fiyatlar baya uçukmuş. 10k düzleri. Bürotime gibi kurumsal müşterili firmalara bakabilirsin sanırım. Örnek olarak bu markayı verdim deneyimim olmadı. Amazonda gibi yerlerde satılan yönetici koltukları var araştırabilirsin onları da. Videosu, incelemesi varsa.
deneyip almak istiyorum ya körkütük alıp pişman olmaya gerek yok ama fiyatlar evet cidden pahalı

Palo DAYI

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Cahit Emin
mutfak sandalyesinde oturuyorum 🗿

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Cahit Emin

El-Turco

80+ Bronze
Valla hocam ben de baya senelerdir aradım aradım sonra xdrive fırtınanın kumaş versiyonunu aldım. Gıcırdama sorunu yok rahatlık on numara boy 190 koltuk gayet yeterli terletme yapmıyor yastıkları güzel rahat ve ortopedik. Yüksekliği güzel kol dayama kısımları yumuşak ve mekanizması dandirik değil. Deri versiyonunda hızlı çatlamalar oluyor kumaşta şu an her şey on numara

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kaan Çiflikoğlu
alıştığım için rahat edebiliyorum ama arkadaşım oyuncu koltuğundayken beli ağrıyor
valla hali hazırda zaten var oturuş biçimlerimde ucube gibi zayıf olduğum için garip garip biçimlere girebiliyorum bişey diyemiyorum o yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla hocam ben de baya senelerdir aradım aradım sonra xdrive fırtınanın kumaş versiyonunu aldım. Gıcırdama sorunu yok rahatlık on numara boy 190 koltuk gayet yeterli terletme yapmıyor yastıkları güzel rahat ve ortopedik. Yüksekliği güzel kol dayama kısımları yumuşak ve mekanizması dandirik değil. Deri versiyonunda hızlı çatlamalar oluyor kumaşta şu an her şey on numara
hocam gerçekten güzel duruyor fakat benim bütçeyi aşıyor ama deneme fırsatım olursa bakıcam

Top Bottom