Neler Yeni

Hayatımda ilk defa puro içtim

MehmeTD

80+ Bronze
Selam bugün arklarımla dışardayken biri puro yaktı kokusuda güzeldi çikolatalıydı dedim bi fırt ver hayatımda tütün ürünleriyle hiç bir alakam yoktur bu karşıyım da zaten ana çok yorulmuştuk uyuşuk gibiydik o kafayla ver dedim derin bi fırt çektim çekmez olaydım 2 3 saatir boğazım çok feci yanıyor kızarmış baya acaba yanlış mı içtim çiğere çekilmiyormuş bende çekmemeye çalıştım ama dediğim gibi tütünle alakam olmadığı için çekiyomuyum çiğere gidiyor mu anlamadım yanlış mı içtimde böyle yaktı.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,947
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Normalde ciğere çekilmez, ağzının içinde tur attıktan sonra geri üflersin puroyu fakat orijinal puro için durum böyle.
Bakkallarda ya da Tobacco Shop'larda satılanlar orijinal değil. Orijinali hem pahalı hem de kolay bulunmuyor, yurtdışından ya da Freeshop'lardan temin edinilebiliyor. Burada satılanlar sadece çikolata aromalı sigara.
Boğazının yanmasının sebebi ilk defa tükettiğindendir. Arz ederim.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,053
İsim
Oğuz
Arkadaşın içine çekme demedi mi ? Büyük ihtimal o da bilmiyor. Puro içe çekilmez.

MehmeTD

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşın içine çekme demedi mi ? Büyük ihtimal o da bilmiyor. Puro içe çekilmez.
Yazıyı okumadın galiba çekmedim zaten daha doğrusu denedim dediğim gibi daha önce tütün kullanmadım hatta en başta dumanı çekiyomuyum onu bile anlamadım 😁

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,053
İsim
Oğuz
Yazıyı okumadın galiba çekmedim zaten daha doğrusu denedim dediğim gibi daha önce tütün kullanmadım hatta en başta dumanı çekiyomuyum onu bile anlamadım 😁
Az da olsa her türlü içine kaçıyor zaten. Hızlı falan çektiysen bir anda gitmiş olabilir.

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Aga onu arada yakıcan ve uzaktan kokliycan :peped:

Onurkotlutok05

80+ Gold
Anıl keyifçi izleseydin :D

Berke123

80+ Bronze
puro tütün değil diye biliyorum yaprakla yapılmıyor mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,363
Üyeler
151,217
Son üye
İnchet
Top Bottom