Neler Yeni

HAYATIMIN PİŞMANLIKLARI

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
1-ERKEK OLMAK 2-OKB 3-TAKINTILIK-ANKSİYETE ARASI 4-SES ÇIKARAMAMAK 5-ARKADAŞ BULAMAMAK

ARKADAŞLAR ERKEKLİKTEN GERÇEKTEN NEFRET EDİYORUM BİR ERKEK HEM ASKERLİĞİ HEM ZORBALIĞI HEM DIŞLANMAYI GÖRÜR KIZLAR İSE RAHATLIĞI GÖRÜR CİDDEN NEFRET EDİYORUM HEM KILLI OLMAKTAN HEM BOY SIKINTISI HEM GÜÇLÜ DURMAK HEM KIZLARA ÖNCELİK VERMELERİ KIZLAR KENDİLERİNİ ZAYIF GÖRÜYORLAR AMA EN RAHATLARI ONLAR

2-OKB DEDİĞİM ŞEY BİR YERE DOKUNSAM DİĞER YERİNE DE DOKUNMAM GEREKİYOR
3-BİRİ VARSA YA BENİMLE DALGA GEÇİYORSA DİYE TAKMAM
4-BAĞIRAMIYORUM
5-ARKADAŞIM YOK

Rulep

80+ Gold
askerlik kötü değil ki zorbalığı ve dışlanmayı kızlarda yaşayabiliyor kıl herkesin ortak problemi çözümü var boyu niye sıkıntı ediyorsun ki 165 ten kısa olmadığın sürece aman aman bir sorun yok sosyal medyaya bakma içerik gibi bir şey oldu

• Konu Sahibi Konu Sahibi
askerlik kötü değil ki zorbalığı ve dışlanmayı kızlarda yaşayabiliyor kıl herkesin ortak problemi çözümü var boyu niye sıkıntı ediyorsun ki 165 ten kısa olmadığın sürece aman aman bir sorun yok sosyal medyaya bakma içerik gibi bir şey oldu
HOCAM ASKERLİK SENİN 6 AYINI YİYOR + MAAŞTAN KESİLİYOR. KIZLARA HİÇBİR ŞEY OLMUYOR KIL PROBLEMİ ÇOK YA AYAKLARIMDA HER YERİMDE KIL OLMASINI İSTEMİYORUM BOYUM ÇOK OLMAZ BESLENMEM ÇOK KÖTÜ ZATEN GENETİKTE KISA VE GÜÇLÜ DEĞİLSEM ERKEK OLMAK=ÇİRKİN KIZ OLMAK GİBİ BİR ŞEY.

Rulep

80+ Gold
HOCAM AĞLAYACAM ARTIK KIZLARA HİÇBİR ŞEY OLMUYOR KIL PROBLEMİ ÇOK YA AYAKLARIMDA HER YERİMDE KIL OLMASINI İSTEMİYORUM BOYUM ÇOK OLMAZ BESLENMEM ÇOK KÖTÜ ZATEN GENETİKTE KISA
epilasyon var zamanı gelince halledersin tip boy bunlara kafa yormayın elinizde değil barbara palvin bile aldatıldı bunu barbaraya yapan hayat bize neler yapmaz. diğer psikolojik sebeplerden ötürü b tür saçam şeyler aklınıza geldiğini düşünüyorum

epilasyon var zamanı gelince halledersin tip boy bunlara kafa yormayın elinizde değil barbara palvin bile aldatıldı bunu barbaraya yapan hayat bize neler yapmaz. diğer psikolojik sebeplerden ötürü b tür saçam şeyler aklınıza geldiğini düşünüyorum
GÖĞÜS KILLARIM VE MALUM BÖLGEDEKİ KILLAR VE AYAK KILLARIM ÇOK RAHATSIZ EDİYOR

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,513
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
1-ERKEK OLMAK 2-OKB 3-TAKINTILIK-ANKSİYETE ARASI 4-SES ÇIKARAMAMAK 5-ARKADAŞ BULAMAMAK

ARKADAŞLAR ERKEKLİKTEN GERÇEKTEN NEFRET EDİYORUM BİR ERKEK HEM ASKERLİĞİ HEM ZORBALIĞI HEM DIŞLANMAYI GÖRÜR KIZLAR İSE RAHATLIĞI GÖRÜR CİDDEN NEFRET EDİYORUM HEM KILLI OLMAKTAN HEM BOY SIKINTISI HEM GÜÇLÜ DURMAK HEM KIZLARA ÖNCELİK VERMELERİ KIZLAR KENDİLERİNİ ZAYIF GÖRÜYORLAR AMA EN RAHATLARI ONLAR

2-OKB DEDİĞİM ŞEY BİR YERE DOKUNSAM DİĞER YERİNE DE DOKUNMAM GEREKİYOR
3-BİRİ VARSA YA BENİMLE DALGA GEÇİYORSA DİYE TAKMAM
4-BAĞIRAMIYORUM
5-ARKADAŞIM YOK
tipi bende önceden takıyordum sonradan vazgeçtim değiştiremeyeceğim elimden gelmeyen bir şey şuanda para ve gelecek kaygısı dışında bir sorunum kalmadı okb geçmiyor sürekli birşeyleri kontrol etmek zorunda kalıyorum

Rulep

80+ Gold
al makineyle ne diyim
ERKEKLİK BANA CEZA GİBİ GELİYOR EŞCİNSEL DEĞİLİM YANLIŞ ANLAMAYIN AMA MESELA MALUM ŞEYİNİN OLMASI GICIK VERİCİ DIŞTAN GÖZÜKMESİ FALAN İĞRENÇ VERİCİ BİRİ ORAYA VURSA GEBERİRSİN
Mesaj otomatik birleştirildi:

PARA VER O ZAMAN

tipi bende önceden takıyordum sonradan vazgeçtim değiştiremeyeceğim elimden gelmeyen bir şey şuanda para ve gelecek kaygısı dışında bir sorunum kalmadı okb geçmiyor sürekli birşeyleri kontrol etmek zorunda kalıyorum
AH KEŞKE BENİM DE TEK DERDİM PARA OLSA

Rulep

80+ Gold
ERKEKLİK BANA CEZA GİBİ GELİYOR EŞCİNSEL DEĞİLİM YANLIŞ ANLAMAYIN AMA MESELA MALUM ŞEYİNİN OLMASI GICIK VERİCİ DIŞTAN GÖZÜKMESİ FALAN İĞRENÇ VERİCİ BİRİ ORAYA VURSA GEBERİRSİN
yok be usta ben her baktığımda gurur duyuyorum kızlarınki daha kötü kapkara bir şey sen izlediğin videodakilere bakma öyle birinin denk gelmesi çok zor

Dahası  
Reaksiyon skoru
28,617
İsim
Nejat İşler

PARA VER O ZAMAN

AH KEŞKE BENİM DE TEK DERDİM PARA OLSA
Bıçağında mı yok kardeşim✍️

Bıçağında mı yok kardeşim✍️
YAKAR. HEM SEN NASIL 12 YAŞINDASIN OLM

yok be usta ben her baktığımda gurur duyuyorum kızlarınki daha kötü kapkara bir şey sen izlediğin videodakilere bakma öyle birinin denk gelmesi çok zor
EN AZINDAN MAKYAJLA FALAN GÜZEL OLURLAR BİZ DE ANCA KIZ DİYE GEZER BULAMAYIZ. + KIZ OLUNCA HERKES TARAFINDAN DAHA İLGİN OLUYOR AİLEDE DE ÖYLE SENİ ÇOK SEVERLER AMA İŞTE KEŞKE XX OLSAYDIM.

Rulep

80+ Gold
yaşadığın hayata bak bari sen kaygılanma

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,732
Üyeler
156,378
Son üye
yazodrn