Neler Yeni

Haylou t15mi qcy t13 mü

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Merhaba bende xiaomi basic 2 var 1yil önce aldım ama bu aralar cebimde bağlantı sorunları kulağıma tam oturmama bide bi kulaktan az ses gelme sorunu başladı bende yeni kulaklık alayım istedim qcy t13 240tlye geliyor haylou t15 268tlye geliyor indirimlerle hangisini önerirsiniz

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
haylou da power bank olma özelliği var ,sonsuz şarj gibi bir şey . ses olarak çok fark olacğını sanmıyom . Taşıma konusuda haylou daha büyük . T13 noramalde 279 tl fiyata sahip fiyat iyi şuan. Tasarımı hoşunuza giden cihazı olduğu gibi seçebilirsniz.

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Berkay Solak
2 seneyi geçti T15 kullanıyorum arada bağlantı sorunu vs oluyor ama bu fiyatlarda normal olduğunu düşünüyorum. ses kalitesi olarakta gayet iyi. o kadar düşürüp yerden yere vurmama rağmen ne kutuda ne de kulaklıkta bir sorun olmadı sağlam baya :d powerbank özelliğide diğerlerine göre avantaj bence tavsiye edebilirim

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
haylou da power bank olma özelliği var ,sonsuz şarj gibi bir şey . ses olarak çok fark olacğını sanmıyom . Taşıma konusuda haylou daha büyük . T13 noramalde 279 TL fiyata sahip fiyat iyi şuan. Tasarımı hoşunuza giden cihazı olduğu gibi seçebilirsniz.
2 seneyi geçti T15 kullanıyorum arada bağlantı sorunu vs oluyor ama bu fiyatlarda normal olduğunu düşünüyorum. ses kalitesi olarakta gayet iyi. o kadar düşürüp yerden yere vurmama rağmen ne kutuda ne de kulaklıkta bir sorun olmadı sağlam baya :d powerbank özelliğide diğerlerine göre avantaj bence tavsiye edebilirim
Hocam powerbank olması çok önemli değil benim için ses olarak hangisi güzeldir acaba

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hocam powerbank olması çok önemli değil benim için ses olarak hangisi güzeldir acaba
bu segmentte ses kalitesi arasında çok küçük farklar oluyor. t13 daha iyi olduğunu düşünüyorum yapılan değerlendirmelere göre.
Bu kulaklıkları elbette fiyatına göre değerlendirmek lazım.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
bu segmentte ses kalitesi arasında çok küçük farklar oluyor. t13 daha iyi olduğunu düşünüyorum yapılan değerlendirmelere göre.
Bu kulaklıkları elbette fiyatına göre değerlendirmek lazım.
Hocam ikisininde fiyatı neredeyse aynı biri 240a t13 t15te amazonda 265e geliyor ondan sorayim dedim hangisi güzel diye büyük ihtimalle t15 alicam çünkü xiaomi ile aynı şekilde takılıyor alışmışım o şekilde takmaya

Zecke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Gülşen
HAYLOU t15 kullanıyorum çok memnunum hiç sorun yaşamadım..uzun koşularda bile başka kulaklık aratmadı..powerbanki telefonumun batarya gücü dolayısı ile sadece birkez kullandım işe yaramaz demeyin powerbank en olmadık yerde lazım olur

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hocam ikisininde fiyatı neredeyse aynı biri 240a t13 t15te amazonda 265e geliyor ondan sorayim dedim hangisi güzel diye büyük ihtimalle t15 alicam çünkü xiaomi ile aynı şekilde takılıyor alışmışım o şekilde takmaya
Mantıklı ,sonuçta ergonomi performanstan daha önemli kulaklıklarda . Ses farkı çok yok nasıl olsa. h.o

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Mantıklı ,sonuçta ergonomi performanstan daha önemli kulaklıklarda . Ses farkı çok yok nasıl olsa. h.o
Teşekkürler 3 4 gün içinde sipariş ederim ozaman çok sağolun

Top Bottom