Neler Yeni

HAZIR KASAYA 2.EL EKRAN KARTİ BU UYAR MI SİZCE

i312100f.li sıfır kasa var elimde sïfır 6 bin falan ediyor galiba
3070 ekran kartı var 2.el alıp 8 bin civari sizce bunu alıp takip satmak mı mantıklı olur yoksa direk boş kasayı satmak mı darbugaz yapabilir benim için önemli olan satılması

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
valla kanka 3070 mining çıkması falan alırsan sattığın kişide patlarsa hani benim faturam nasıl sıfır bu demesin :) çünkü bende sıfır 3060ti var ve hazır sistem dizip satmak için uğraşıyorum. millet sıfır karta bile mining muamelesi yapıyor :)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Direkt ekran kartı olmayan kasayı satın.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
valla kanka 3070 mining çıkması falan alırsan sattığın kişide patlarsa hani benim faturam nasıl sıfır bu demesin :) çünkü bende sıfır 3060ti var ve hazır sistem dizip satmak için uğraşıyorum. millet sıfır karta bile mining muamelesi yapıyor :)
evet o mining konusu gerçekten sinir bozucu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,054
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom