Neler Yeni

Hazır Sistem bulmak için site site gezmeye son

Existentia

80+ Silver
Bir hafta sonu projesi olarak böyle bir site yaptım. Henüz tamamlanmadı, ancak şu an bir hazır sistem satan sitedeki sistemleri tek site üzerinde filtreleyerek bakmanızı kolaylaştırmaya çalışıyorum. Böylece site site gezmenize gerek kalmayacak. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmanızı istiyorum. Herhangi bir sorun yaşarsanız benle paylaşmanız çok faydalı olur.

Yeni ve kalıcı URL adresim

• Eksik Gelen bilgileri düzeltmeye çalışıyorum
  • Eksik bilgiler düzeltilce Ram SSD ve Anakart Chipset Filtresi getirmeyi planlıyorum
  • Mobilde filtere ve hız sorunları için çalışıyorum
  • Filtrelerde eksik GPU ve CPU modellerini belirtseniz sevinirim

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Gökay
Bir hafta sonu projesi olarak böyle bir site yaptım. Henüz tamamlanmadı, ancak şu an bir hazır sistem satan sitedeki sistemleri tek site üzerinde filtreleyerek bakmanızı kolaylaştırmaya çalışıyorum. Böylece site site gezmenize gerek kalmayacak. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmanızı istiyorum. Herhangi bir sorun yaşarsanız benle paylaşmanız çok faydalı olur.

Çok iyi fikir dostum. İyi çalışmalar dilerim

D3atlY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
mert doğan
Cidden çok güzel olmuş 3-5 tanesinin fiyatlarına gidip kendi sayfalarından bakdım fiyatlar doğru eğer güncel kalırsa fiyatlar yani arttıgında artarsa fln süper olur

1. önerim güzel bir logo
2. önerim sol üstte markanın (sitenin) adı yazan yere tıkladığımızda anasayfaya amalı (su anda sadece pc olduğu için bence gerekmez ama ilerde başka şeyler eklenirse gerekir
3. önerim ben kulaklıkdır mousedir klavyedir cevre bilimleridir bilgisayar bileşenleri flnda eklenmeli

onun dışında süper olmuş dostum bu projeyi desteklerim oneri fln

Existentia

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cidden çok güzel olmuş 3-5 tanesinin fiyatlarına gidip kendi sayfalarından bakdım fiyatlar doğru eğer güncel kalırsa fiyatlar yani arttıgında artarsa fln süper olur

1. önerim güzel bir logo
2. önerim sol üstte markanın (sitenin) adı yazan yere tıkladığımızda anasayfaya amalı (su anda sadece pc olduğu için bence gerekmez ama ilerde başka şeyler eklenirse gerekir
3. önerim ben kulaklıkdır mousedir klavyedir cevre bilimleridir bilgisayar bileşenleri flnda eklenmeli

onun dışında süper olmuş dostum bu projeyi desteklerim oneri fln
1. Güzel bir logo yapmaya çalışıyorum bir kaç güne eklemeyi planlıyorum
2. Haklısınız o noktayı atlamışım

Yorumlarınız için çok teşekkürler

D3atlY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
mert doğan
1. Güzel bir logo yapmaya çalışıyorum bir kaç güne eklemeyi planlıyorum
2. Haklısınız o noktayı atlamışım

Yorumlarınız için çok teşekkürler
ne demek rica ederim aklıma baska şeylerde gelirse söylerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

detayları gör dediğim zaman bağlantıyı redetti diyor , neden?

Existentia

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam domain'i yeni aldım SSL daha halledemedim
Şimdilik şu alttaki adresten girerseniz sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Yunus Emre Arslan

fikir çok iyi gerçekten, akakçe gibi kullanışlı bir site olur gibime geldi :) birde pckolik olanların logosu çıkmamış + ramler N/A bilgiyi çekemiyor glb

Svemort

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Baran YAĞÇI
Tam anlamıyla mükemmel düşünülmüş eline sağlık teşekkür ettim böyle bir hizmeti paylaştığınız için

sllhhhxd

80+

Eline sağlık on numara olmuş

Existentia

80+ Silver
fikir çok iyi gerçekten, akakçe gibi kullanışlı bir site olur gibime geldi :) birde pckolik olanların logosu çıkmamış + ramler N/A bilgiyi çekemiyor glb
Hocam şu an işlemci ve ekran kartı bilgilerini doğru gelmesine odaklandım bazı sistemler veya sitelerde ram ssd ve kasa bilgisinde sorun yaşıyorum ama fırsat buldukça düzeltmeye çalışıyorum yakında başka siteleri de eklemeyi düşünüyorum

Top Bottom