Neler Yeni

Hazır Sistem bulmak için site site gezmeye son

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Alp Öztürk
Fiyat sıralamasını güncellemekte sıkıntı yaşıyor sanırım. Çok beğendim emeğine sağlık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berke Koray
Hocam rica etsem CTRL + F5 ikilisine 3 4 kez basıp tekrar dener misiniz ?
Hocam sayfalara bölmeyi düşünüyor musunuz ? Mesela 1 sayfada maksimum 30 veya 50 ürün göster gibi seçenekler eklemeyi düşündünüz mü ? Tüm sistemler tek sayfada olunca çok fazla aşağı ve yukarı gitmek gerekiyor.

Existentia

80+ Silver
Hocam sayfalara bölmeyi düşünüyor musunuz ? Mesela 1 sayfada maksimum 30 veya 50 ürün göster gibi seçenekler eklemeyi düşündünüz mü ? Tüm sistemler tek sayfada olunca çok fazla aşağı ve yukarı gitmek gerekiyor.
Evet hocam 2000 ürün olunca o iş yürümüyor fakat bugün hataları düzeltmekten vakit bulamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla düzelmedi. Mesela 4070 supere bakarsan üstte pahalı sistemler var altta ucuz karışık gidiyor
hocam doğru diyorsunuz normalde filtre çalışıyor fakat Ekran kartı seçince doğru sıralamıyor hemen bakıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berke Koray
Evet hocam 2000 ürün olunca o iş yürümüyor fakat bugün hataları düzeltmekten vakit bulamadım

hocam doğru diyorsunuz normalde filtre çalışıyor fakat Ekran kartı seçince doğru sıralamıyor hemen bakıyorum
Anladım hocam kolay gelsin. Bir de ben de de sıralamada sıkıntı çıkıyor. Fiyat aralığı seçip düşükten yükseğe seçtiğimde en üstte gençer gamingin sistemleri çıkıyor. Sanırım fiyat aralığı fark etmeksizin çıkıyor ve gençer gamingde olan sistemler bitince düzeliyor.

Existentia

80+ Silver
Anladım hocam kolay gelsin. Bir de ben de de sıralamada sıkıntı çıkıyor. Fiyat aralığı seçip düşükten yükseğe seçtiğimde en üstte gençer gamingin sistemleri çıkıyor. Sanırım fiyat aralığı fark etmeksizin çıkıyor ve gençer gamingde olan sistemler bitince düzeliyor.
Evet gencergaming'in fiyat ayırımı nokta yerine virgül geldiginden hep en üstte çıkıyormuş şimdi sıralma bozuk denince fark ettim

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Furkan Aykaç
Bir hafta sonu projesi olarak böyle bir site yaptım. Henüz tamamlanmadı, ancak şu an bir hazır sistem satan sitedeki sistemleri tek site üzerinde filtreleyerek bakmanızı kolaylaştırmaya çalışıyorum. Böylece site site gezmenize gerek kalmayacak. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmanızı istiyorum. Herhangi bir sorun yaşarsanız benle paylaşmanız çok faydalı olur.

Yeni ve kalıcı URL adresim

• Eksik Gelen bilgileri düzeltmeye çalışıyorum
  • Eksik bilgiler düzeltilce Ram SSD ve Anakart Chipset Filtresi getirmeyi planlıyorum
  • Mobilde filtere ve hız sorunları için çalışıyorum
  • Filtrelerde eksik GPU ve CPU modellerini belirtseniz sevinirim
Düşünce güzel harika devam böyle umarım emeklerinin karşılığını alırsın.

Existentia

80+ Silver
Düşünce güzel harika devam böyle umarım emeklerinin karşılığını alırsın.
İyi dilekleriniz için sağ olun

Valla düzelmedi. Mesela 4070 supere bakarsan üstte pahalı sistemler var altta ucuz karışık gidiyor
Düzelttim feedback için sağ olun

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,268
Üyeler
151,368
Son üye
Lakii
Top Bottom