Neler Yeni

Hazır Sistem bulmak için site site gezmeye son

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam şu an elle tetikledigim bir sistem var bir kaç saatte bir tetikliyorum amacımda ne kadar sık deneyince sorun yaşıyacağımı görmek fakat hazırda yazıp henüz açmadığım sistem 3 saatte bir olarak ayarlı belki 2 ye düşürebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Keşke hocam ancak tam zamanlı yazılımcı olarak çalışıyorum işten kalan vakitte her zaman kod yazıcak motivasyonu bulmak ne yazık ki kolay olmuyor
Otomatik olanlar haricinde bir saat ayarlayıp her hafta o gün o saatte tarzı bir şey oluyor mu? Örneğin incehesap gaming gecesinde her hafta cuma 10 güncellenecek. Veya firmalar indirim takvimi paylaşınca onun başladığı saatte güncellenecek şeklinde

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Feyzan Mutluay
Otomatik olanlar haricinde bir saat ayarlayıp her hafta o gün o saatte tarzı bir şey oluyor mu? Örneğin incehesap gaming gecesinde her hafta cuma 10 güncellenecek. Veya firmalar indirim takvimi paylaşınca onun başladığı saatte güncellenecek şeklinde
olursa harika olur

Existentia

80+ Silver
olursa harika olur
Hocam bunu tam az önce kardeşim de söyledi hatta bazı haftalık video paylaşayan youtuberların indirimli kasaları da belli saatlerde çıkıyormuş aslında bir scheduler ayarlayıp bunları denk getirebilirim tek sorun gaming-gen için bunu yapamam çünkü sitelerinin yapısından dolay otomatik tetikleyemiyorum kalan siteler için bunu yapmak çok zor olmaz gibi ama yaparken görücez :LOL:

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
320
İsim
Faruk
Bir hafta sonu projesi olarak böyle bir site yaptım. Henüz tamamlanmadı, ancak şu an bir hazır sistem satan sitedeki sistemleri tek site üzerinde filtreleyerek bakmanızı kolaylaştırmaya çalışıyorum. Böylece site site gezmenize gerek kalmayacak. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmanızı istiyorum. Herhangi bir sorun yaşarsanız benle paylaşmanız çok faydalı olur.

Yeni ve kalıcı URL adresim

fakat SSL hatası alanlar şimdilik şu adresten giriş yapabilirler

• Eksik Gelen bilgileri düzeltmeye çalışıyorum
  • Eksik bilgiler düzeltilce Ram SSD ve Anakart Chipset Filtresi getirmeyi planlıyorum
  • Mobilde filtere ve hız sorunları için çalışıyorum
  • İnceHesap en kısa sürede eklenicek (Eklendi hataları düzeltilecek)
  • Filtrelerde eksik GPU ve CPU modellerini belirtseniz sevinirim
YouTuberlerin ekmeğini elinden alican kardeşim, eline emeğine sağlık , düzgün yaparsan bu işten iyi ekmek yersin helal olsun

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Feyzan Mutluay

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Feyzan Mutluay
acaba sistemlerin altına yorum yazma kısmı gelse nasıl olur millet yazar falan ben aldım iyi ama şöyle daha iyi olabilir gibi

Existentia

80+ Silver
acaba sistemlerin altına yorum yazma kısmı gelse nasıl olur millet yazar falan ben aldım iyi ama şöyle daha iyi olabilir gibi
Hocam çok iyi fikirler geliyor ama bunların hepsini yapıcak süreyi bulmam zor ancak işim ve sosyal hayatımdan kalan vakti iyi değerlendirmeye çalışıyorum en kısa sürede en önemlileri getirmeye çalışıcam kalanları da zamana yayarak yapmaya çalışıcam

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Feyzan Mutluay
Hocam çok iyi fikirler geliyor ama bunların hepsini yapıcak süreyi bulmam zor ancak işim ve sosyal hayatımdan kalan vakti iyi değerlendirmeye çalışıyorum en kısa sürede en önemlileri getirmeye çalışıcam kalanları da zamana yayarak yapmaya çalışıcam
yanınıza yardımcı şart gibi site ufak değil tek kisi çalışıyorsanız çok zor

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam bunu tam az önce kardeşim de söyledi hatta bazı haftalık video paylaşayan youtuberların indirimli kasaları da belli saatlerde çıkıyormuş aslında bir scheduler ayarlayıp bunları denk getirebilirim tek sorun gaming-gen için bunu yapamam çünkü sitelerinin yapısından dolay otomatik tetikleyemiyorum kalan siteler için bunu yapmak çok zor olmaz gibi ama yaparken görücez :LOL:
Onlarıda kastediyorum zaten. Belli saatte indirim olacak şeylerde o saatte güncellenebilir. Kolay gelsin dostum

Top Bottom