Neler Yeni

Hazır Sistem bulmak için site site gezmeye son -OPEN SOURCE HALE GETİRDİM-

Existentia

80+ Silver
Güzel fikir ama reklamları iyi yapılması lazım, keza rakiplerin cimri, epey, akakçe gibi siteler olacak.
Yorumunuz için teşekkürler epey cimri akakçe bildiginz şirketler hocam ben insanların işini kolaylaştırsın diye geliştirdigim bir haftasonu projesi elbette insanlar kullanırsa geliştirmeye devam ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
YAKUP CELIK
Yorumunuz için teşekkürler epey cimri akakçe bildiginz şirketler hocam ben insanların işini kolaylaştırsın diye geliştirdigim bir haftasonu projesi elbette insanlar kullanırsa geliştirmeye devam ederim
elinize sağlık hocam gamegarajın bazı sistemlerini eksik gordum birseyi merak ettim sistemleri tek tek mi ekliyorsunuz acaba projenizin istediğiniz şekilde ilerlemesi dileğiyle

Existentia

80+ Silver
elinize sağlık hocam gamegarajın bazı sistemlerini eksik gordum birseyi merak ettim sistemleri tek tek mi ekliyorsunuz acaba projenizin istediğiniz şekilde ilerlemesi dileğiyle
hocam yazdığım kodu günde bir kez elle tetikliyorum bütün siteleridekini tek tek çekiyor elbette aradan kaçanlar oluyor fakat elimden geldigince düzeltmeye çalışıyorum ama sitelerdeki degişiklikler tamamen otomatikleştirmemi engelliyor yine de eksik olan hazır sistemlerden örnek atarsanız çok iyi olur

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Kerem Demirtaş
Hocam vallahi ellerinize sağlık ama gençer gamingde pcler gözükmüyor (resimleri). Bu işlemcilerle sistem Olmasa bile r5 7600x, r5 8700g, i9 14900 ks ve kf eksik gördüm şuan

Yunus//

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yunus kemaş
Bir hafta sonu projesi olarak böyle bir site yaptım. Henüz tamamlanmadı, ancak şu an bir hazır sistem satan sitelerdeki sistemleri tek site üzerinde filtreleyerek bakmanızı kolaylaştırmaya çalışıyorum. Böylece site site gezmenize gerek kalmayacak. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmanızı istiyorum. Herhangi bir sorun yaşarsanız benle paylaşmanız çok faydalı olur.

Yeni ve kalıcı URL adresim

• Eksik Gelen bilgileri düzeltmeye çalışıyorum
  • Eksik bilgiler düzeltilce Ram SSD ve Anakart Chipset Filtresi getirmeyi planlıyorum
  • Filtrelerde eksik GPU ve CPU modellerini belirtseniz sevinirim
Eline saglik ustadim

Existentia

80+ Silver
Hocam vallahi ellerinize sağlık ama gençer gamingde pcler gözükmüyor (resimleri). Bu işlemcilerle sistem Olmasa bile r5 7600x, r5 8700g, i9 14900 ks ve kf eksik gördüm şuan
hocam onların resimleri CORS policyden dolayı çekilmiyor bende önemli olan sistem bilgileri diye üstüne çok düşmedim filtre çok kalabalık oldu diye herkes olmayan işlemciler filtrede göstermemen konusunda feedback verdi o sebeple gözükmüyor olabilir bu modellerin olduğu sistem var mıydı sizin gözünüze çarpan

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Kerem Demirtaş
Doğru seçimi yapmışsın düşünemedim hocam bir bakayım varsa size atarım

Existentia

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Lloyd
Bir hafta sonu projesi olarak böyle bir site yaptım. Henüz tamamlanmadı, ancak şu an bir hazır sistem satan sitelerdeki sistemleri tek site üzerinde filtreleyerek bakmanızı kolaylaştırmaya çalışıyorum. Böylece site site gezmenize gerek kalmayacak. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmanızı istiyorum. Herhangi bir sorun yaşarsanız benle paylaşmanız çok faydalı olur.

Yeni ve kalıcı URL adresim

• Eksik Gelen bilgileri düzeltmeye çalışıyorum
  • Eksik bilgiler düzeltilce Ram SSD ve Anakart Chipset Filtresi getirmeyi planlıyorum
  • Filtrelerde eksik GPU ve CPU modellerini belirtseniz sevinirim
Eline sağlık güzel bir girişim olmuş. Kolaylıklar dilerim. Arka yüz tarafında hangi dili kullandığını sormamda sakınca var mı?

Existentia

80+ Silver
Eline sağlık güzel bir girişim olmuş. Kolaylıklar dilerim. Arka yüz tarafında hangi dili kullandığını sormamda sakınca var mı?
nodeJs kullandım hocam normalde işimde kullandığın bir framework degil çok ilkel bir şekilde haftasonu bir kaç saatte yazmıştım sonra yamaya yamaya çorba web scrapper içinde jsdom ve puppeteer kullandım

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
YAKUP CELIK
hocam yazdığım kodu günde bir kez elle tetikliyorum bütün siteleridekini tek tek çekiyor elbette aradan kaçanlar oluyor fakat elimden geldigince düzeltmeye çalışıyorum ama sitelerdeki degişiklikler tamamen otomatikleştirmemi engelliyor yine de eksik olan hazır sistemlerden örnek atarsanız çok iyi olur
ben gamegarajdaki super700 ve shark7a sistemlerini goremedim sadece onun dışındakilerde bir eksik goremedim

Existentia

80+ Silver
ben gamegarajdaki super700 ve shark7a sistemlerini goremedim sadece onun dışındakilerde bir eksik goremedim
Hocam sistemlerde arama kısmında yazınca çıkıyor fakat filtrede 4070 seçince kayboluyor yarın ilk fırsatta düzeltirim yorumunuz için de teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,256
Üyeler
157,347
Son üye
mert27
Top Bottom