Neler Yeni

Hazir sistem geldi fakat

icero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Emre
Merhaba s… sistesinden 36 k ya 7600 ve 4070 super hazir sistemi aldim. Simdi koliyi actim fakat bszi vidalarin bosta oldugunu gordum. Sizce unutuldu mu yoksa bilerek mi yapildi bilmedigim icin soruyorum. Anakart kutusunun icine vidalari koymuslar. Fotograflarida yüklüyorum bir cevaplarsaniz sevinirim

Ekler

• IMG_1016.jpeg
    3.6 MB · Hit: 30

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Merhaba s… sistesinden 36 k ya 7600 ve 4070 super hazir sistemi aldim. Simdi koliyi actim fakat bszi vidalarin bosta oldugunu gordum. Sizce unutuldu mu yoksa bilerek mi yapildi bilmedigim icin soruyorum. Anakart kutusunun icine vidalari koymuslar. Fotograflarida yüklüyorum bir cevaplarsaniz sevinirim
Anakart kutusuna fazladan vida koyuyorlar diye biliyorum. Farklı kasalara monte edilebilmesi için en azından benim anakartımda vardı

icero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IMG_1017.png

macelian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail
O nasıl başlık haber siteleri gibi

flakesxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Efe Funda
Fazladan koyuyorlar.

icero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sekilde bakin karsidakinde var bu tarafta yok mesela
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fazladan koyuyorlar.
Suan normal o zaman hocam oyle mi ? Son fotograftada attim bakarsaniz eger
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakart kutusuna fazladan vida koyuyorlar diye biliyorum. Farklı kasalara monte edilebilmesi için en azından benim anakartımda vardı
Yok bu kasanin disindaki deliklerde var hocam. Yani ben bir hatta denedim girdi boşa donuyor. Sanirim bir eklenti vs birsey yapinca tutsun diye mi koyuyorlar artik bilmiyorum

Ekler

• IMG_1020.jpeg
    IMG_1020.jpeg
    1.6 MB · Hit: 13
Top Bottom