Neler Yeni

Hazır Sistem & Monitör Önerisi

kadirhbp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kadir
Dostlar merhaba, 27 inc 2k IPS monitör ve hallice bunu destekleyecek sistem arıyorum kendime. Sistemi oyun oynamak için değil daha çok trade işlemlerim için ve film izlemek için alacağım, arkada 10 15 tane tradingview grafiğini verimli çalıştırabilecek sistem lazım anlayacağınız.

Monitör için ayırdığım bütçe 8k max.
Sistem için kafamda kafamda ayırdığım bütçe yok
Monitör olarakta güncel kafamda Rampage Glacier GL27R180Q var.

Önerilerinize açığım, şimdiden teşekkürler..

Whosygt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit oky
Dostlar merhaba, 27 inc 2k IPS monitör ve hallice bunu destekleyecek sistem arıyorum kendime. Sistemi oyun oynamak için değil daha çok trade işlemlerim için ve film izlemek için alacağım, arkada 10 15 tane tradingview grafiğini verimli çalıştırabilecek sistem lazım anlayacağınız.

Monitör için ayırdığım bütçe 8k max.
Sistem için kafamda kafamda ayırdığım bütçe yok
Monitör olarakta güncel kafamda Rampage Glacier GL27R180Q var.

Önerilerinize açığım, şimdiden teşekkürler..

Hazır sisteme vatandan bakabilirsin vatanda bazen indirimler oluyor ve uyguna geliyor sistem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer 8.5k verebilirsen MSİ adlı markanın bir monitörü var ben monitörünü hiç kullanmadım ama kasam olsun anakartım olsun her şeyim msi ve baya memnunum güzel çalışıyor monitöründe aşağıda ismini bıraktım.

MSI 27" MAG 27CQ6PF Gaming Monitör, Kavisli, WQHD, 16:9, 1500R, Rapid VA, 180Hz, 0.5ms, Freesync​

Ama IPS almakta kararlıysan Asusun tuf serisini önerebilirim arkadaşımda var baya memnun

Son düzenleme:

kadirhbp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hazır sisteme vatandan bakabilirsin vatanda bazen indirimler oluyor ve uyguna geliyor sistem

Eğer 8.5k verebilirsen MSİ adlı markanın bir monitörü var ben monitörünü hiç kullanmadım ama kasam olsun anakartım olsun her şeyim msi ve baya memnunum güzel çalışıyor monitöründe aşağıda ismini bıraktım.

MSI 27" MAG 27CQ6PF Gaming Monitör, Kavisli, WQHD, 16:9, 1500R, Rapid VA, 180Hz, 0.5ms, Freesync​

Ama IPS almakta kararlıysan Asusun tuf serisini önerebilirim arkadaşımda var baya memnun
Teşekkür ederim dostum öneri için, çok uğraşmaktan kaçınıp nadirde olsa oyunlara göz atarım belki diye kenarda 2 hazır sistem duruyor, belki onlardan birini çekerim..

bu ikisinden birini alacaksam işlemci kesinlikle 5 5600x ya da 5 7500F olacak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,324
Üyeler
151,881
Son üye
BluntLofty
Top Bottom