Neler Yeni

HAZIR SİSTEM ÖNERİSİ

Floen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuz
Öncelikle Selam arkadaşlar
İlk defa hazır bir pc alacağım fakat çok bir bilgim yok internetten ve youtube videolarından az çok araştırdım ve bir hazır sistem buldum bütçem en fazla 25k monitörsüz 25kya alınabilecek iyi bir sistemmidir bu acaba eğer değilse tavsiye verirmisiniz onu alacağım.Teşekkürler

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Ege

Floen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sisteme işlemci r5 5600, ssd kingston nv2 1tb, ekran kartı ucuz olan kampanyada onu seçersin ve kasayı 500tl ye yükseltirsin 24k eder. Bide kupon kodu var "GeforceHaftasi" kullanırsın 500tl indirim.
Fazla bir bilgim yokta bir şey soracağım soğutucu varmıdır bunun içinde yoksa ayrıyetten kendimiz mi alıyoruz ve son olarak bu sisteme uygun 144 hz lik bir monitör önerebilir misin

Floen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sisteme işlemci r5 5600, ssd kingston nv2 1tb, ekran kartı ucuz olan kampanyada onu seçersin ve kasayı 500tl ye yükseltirsin 24k eder. Bide kupon kodu var "GeforceHaftasi" kullanırsın 500tl indirim.
@egecabbar kral dediğin parçaları değiştiricem ekran kartı ve kasa hakkında detaylı bilgi vermemişsin ben kafama göre hareket edemem o kadar bilgim yok bu ikisi hakkındada almam gerekeni söylersen sevinirim

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Ege
@egecabbar kral dediğin parçaları değiştiricem ekran kartı ve kasa hakkında detaylı bilgi vermemişsin ben kafama göre hareket edemem o kadar bilgim yok bu ikisi hakkındada almam gerekeni söylersen sevinirim
İşlemciyi +1361tl ye AMD Ryzen 5 5600 yapıcaksın. Ekran kartını -445tl ye kampanyalı olanı seçiceksin. SSD olarak +870tl ye Kingston NV2 1TB seçiceksin. Kasayı +502tl ye 750W 80+ Gold olanı seçiceksin. Toplam 24k yapıyor bu şekilde, sepete ekledikten sonra promosyon kodu kullan kısmında "GeforceHaftasi" kodunu kullanırsanız 500tl indirim oluyor ve toplamda sistem 23.5k ediyor. İşlemciniz stok fan ile gelicek bu sizi yaz ayına kadar idare eder, yaz aylarında buradan yardım alarak en uygun soğutucuyu alabilirsiniz. Eğer bütçeniz var ve şimdi almak istiyorsanız şunu alabilirsiniz.
Monitör olarakda şunu öneririm fiyatına göre değerleri çok güzel.

Monaarch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer
Öncelikle Selam arkadaşlar
İlk defa hazır bir pc alacağım fakat çok bir bilgim yok internetten ve youtube videolarından az çok araştırdım ve bir hazır sistem buldum bütçem en fazla 25k monitörsüz 25kya alınabilecek iyi bir sistemmidir bu acaba eğer değilse tavsiye verirmisiniz onu alacağım.Teşekkürler
Pahalı pahalı sakın alma hocam forumda youtube kanallarının pc toplama sayfası var orayı takip et hazır sistem çıkınca onlarda birini alırsın bu fiyat şuan çok pahalı sisteme göre

Top Bottom