Neler Yeni

Hazır sistem piyasası ne olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
eray sanane
Yakın zamanda hazır sistem almayı düşünüyorum fakat daha sonra piyasa düşer diye korkuyorum ve kafam çok karıştı. kimisi diyor yeni işlemciler yüzünden piyasa karışıcak, birisi diyor okullar açılacağı için yükselecek. Sizce tahmini olarak bu piyasa ne olur?

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Arda
Yakın zamanda hazır sistem almayı düşünüyorum fakat daha sonra piyasa düşer diye korkuyorum ve kafam çok karıştı. kimisi diyor yeni işlemciler yüzünden piyasa karışıcak, birisi diyor okullar açılacağı için yükselecek. Sizce tahmini olarak bu piyasa ne olur?
Hocam Türkiye burası ne olacağını önceden kestiremezsin. Yeni işlemcilerin eski nesile pek fark edicegini sanmam ayrıca yüksek fiyatları var zaten. Acıkcası riske atmazdım ben elimi cabuk tutardım.

gdbuzul24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Burak
Bence çok da olmasa da fiyatlarda artış olur

Shourd

80+ Silver
sen boşver şuan bütçen var ise bu bütçeye isteğine göre en fp sistemi bulmana yardımcı oluruz sonraya bence pek bırakmayın işi bence çok değişken

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
eray sanane
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sen boşver şuan bütçen var ise bu bütçeye isteğine göre en fp sistemi bulmana yardımcı oluruz sonraya bence pek bırakmayın işi bence çok değişken
Ne kadar zaman geçerse bütçeyi o kadar arttıra bilirim. Şuanki bütçem 23k kasa monitör dahil. Piyasada sıçrama olma ihtimali korkutuyor. Daha fazla beklemelimiyim?

Top Bottom