Neler Yeni

hazır sistem sorunu !

taro4128

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tarık Yılmaz
öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar 20 ekim İncehesap'tan sipariş ettiğim hazır sistem - test edilip gönderildi fakat ilk zamanlarda sorun yoktu 1.5 2 ay falan sorunsuz kullandım ilerliyen zamanlarda pc kendiliğinden kitlenip kapanmaya başladı mesela youtube takılıyorsunuz kitleniyor dıırrrrr diye kulaklıktan ses geliyor 10 15 saniye sonra resetliyor kendini şimdi bu konuyla ilgili bilgi almak istiyorum geri göndericem fakat hangi donanımla alakalı bi sorun ola bilir hangi parça bunu yapar az çok biliyorum ama eski kasalarla uğraştıgım için teknolojik ürün kurcalamadım daha tecrübeli bilgili sizlere fikir alışverişi yapmak istedim . geri göndermeyi nasıl yaparız mesela bunun hakkındada bilgisi olan varsa güzel olur .

Son düzenleme:

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,922
İsim
Chloe Grace Moretz
ince hesabın sitesine gir siparişlerim de iade/değişim diye bir seçenek var ordan yaz onlara

taro4128

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tarık Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ince hesabın sitesine gir siparişlerim de iade/değişim diye bir seçenek var ordan yaz onlara
ürün 2020 20 ekimde sipariş verildi üstünden baya zaman geçti geri alırlar mı veya ne bileyim değişim yaparlar mı şart koşuyolar mı şunu bunu vs vs gibisinden

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,922
İsim
Chloe Grace Moretz
BÖYLE YAZMASANIZ DA ANLAŞILIRDI...
daha yeni üye ilk defa konu açmış zamanla sorun olacağını sanmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ürün 2020 20 ekimde sipariş verildi üstünden baya zaman geçti geri alırlar mı veya ne bileyim değişim yaparlar mı şart koşuyolar mı şunu bunu vs vs gibisinden
işte onun senin yazman lazım garantisi vardır hepsinin alırlar diye düşünüyoruım

Yampech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Tunahan Duman
ürün 2020 20 ekimde sipariş verildi üstünden baya zaman geçti geri alırlar mı veya ne bileyim değişim yaparlar mı şart koşuyolar mı şunu bunu vs vs gibisin
daha yeni aldıgım sistemde arıza cıktı incehesaptan 5 gün icersinde sorunu çözdüler acelem oldugunu belirttim. müsteri hizmetleri kaliteli onları ara onlar yönlendirme yapıyor ama geri almazlar iade yokmus hazır sistemlerde

taro4128

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tarık Yılmaz
daha yeni aldıgım sistemde arıza cıktı incehesaptan 5 gün icersinde sorunu çözdüler acelem oldugunu belirttim. müsteri hizmetleri kaliteli onları ara onlar yönlendirme yapıyor ama geri almazlar iade yokmus hazır sistemlerde
iade yapmasınlar da kardeşim benim sorunumu çözsünler hani kimsenin parası çar çur olmasın bedavaya almadık nede olsa ben elimdeki hışır kasaya ettiğim eziyeti hiç bir kasaya yapmadım 1 gün banamısın demedi kapanmadı buna geldik buda ötüp kapanıyor ne anladık parçası arzalıysa parçasını değişsinler yani benlik bi durum değil kimse para verdiği malının bozulmasını istemez

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
Driverleri yükledin mi? Bios güncel mi? Değilse güncelle. Aynı sorun bende BLUTV için oluyordu güncelledim BİOSU ve sorun çözüldü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sisteminiz nedir?

taro4128

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tarık Yılmaz
driverler güncel bios güncellemesini 1.5 2 hafta önce yaptım en üst segment yapamadım ama olduğu konumdan 2 3 kademe yukarıya güncelledim sistem - Ryzen 5 2600 rx 580 8gb b450m dragon anakart 8gb 3000 mhz corsaır ram var .

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar 20 ekim İncehesap'tan sipariş ettiğim hazır sistem - test edilip gönderildi fakat ilk zamanlarda sorun yoktu 1.5 2 ay falan sorunsuz kullandım ilerliyen zamanlarda pc kendiliğinden kitlenip kapanmaya başladı mesela youtube takılıyorsunuz kitleniyor dıırrrrr diye kulaklıktan ses geliyor 10 15 saniye sonra resetliyor kendini şimdi bu konuyla ilgili bilgi almak istiyorum geri göndericem fakat hangi donanımla alakalı bi sorun ola bilir hangi parça bunu yapar az çok biliyorum ama eski kasalarla uğraştıgım için teknolojik ürün kurcalamadım daha tecrübeli bilgili sizlere fikir alışverişi yapmak istedim . geri göndermeyi nasıl yaparız mesela bunun hakkındada bilgisi olan varsa güzel olur .
Kanka yazıları küçült ekrana bakamadım
Kör oldum

Gorkemslx

80+
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,303
Üyeler
150,848
Son üye