Neler Yeni

Yardım hdd den ssd ye geçmek ?

PLUMBER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emir
Selam arkadaşlar malum üni meselesinden dolayı geçici olarak abimin hp probook 4540s cihazını aldım kendi kişisel verileri dolu pc de benimde elimde james donkeyin 240gb ssd mevcut acaba hdd'yi çıkartıp ssd takarsam daha sonra geri vereceğim zaman hdd yi takınca birebir eski haline döner mi masaüstü dahil ?

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Selam arkadaşlar malum üni meselesinden dolayı geçici olarak abimin hp probook 4540s cihazını aldım kendi kişisel verileri dolu PC de benimde elimde james donkeyin 240gb ssd mevcut acaba HDD'yi çıkartıp ssd takarsam daha sonra geri vereceğim zaman HDD yi takınca birebir eski haline döner mi masaüstü dahil ?
Bilgisayar kapalıyken çıkart kapalıyken tak zaten başka depolama cihazı yoksa direkt onunla açılış yapar ve döner.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Desni
bende o şekilde yapmak istemiştim, şöyle bi gariplik oldu bende: hdd çıkarıp ssd takıyosun bir şeyler bozulabiliyo mesela fn tuşuyla f3 tuşuna basınca parlaklık ayarlıyosun ya, o bozuluyo. Belki daha göremediğim başka sıkıntılar da oluyordur .

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
bende o şekilde yapmak istemiştim, şöyle bi gariplik oldu bende: HDD çıkarıp ssd takıyosun bir şeyler bozulabiliyo mesela fn tuşuyla f3 tuşuna basınca parlaklık ayarlıyosun ya, o bozuluyo. Belki daha göremediğim başka sıkıntılar da oluyordur .
Driverları güncellemek gerekiyor.

PLUMBER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayar kapalıyken çıkart kapalıyken tak zaten başka depolama cihazı yoksa direkt onunla açılış yapar ve döner.
takıp çıkarma konusunda biraz bilgim var pc bana ait olsa sıkıntı olmaz hdd de önemli veriler var o yüzden kafama takıldı

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,655
İsim
marilyn
Tak çalıştır mantığı çok zor değil vereceğin zaman hdd yi takarsın start yaparsın kontrol edersin açılıyormu diye bu kadar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,198
Üyeler
154,714
Son üye
BilgisizAdamTR
Top Bottom