Neler Yeni

HDD Önerisi Bütçe 1000 TL Civarı

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Demirkalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kankam hdd istediğine emin misin? Sadece fotoğraf ve video saklamak için değilmi? Seagate 2tb hdd yıl 5 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Hiç bir sıkıntı çıkarmadı bana yiğidim. En kalitelisi de (bence) o.
Foto ve video için değil oyun için de alıcam , bende şuan 1 tb samsung 970pro m2 ssd var ama alanım doldu , hem çok bütçe çıkmasın cebimden hem kapasitesi büyük olsun istiyorum onun haricinde windows ssd ye kurulu zaten

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Foto ve video için değil oyun için de alıcam , bende şuan 1 tb samsung 970pro m2 ssd var ama alanım doldu , hem çok bütçe çıkmasın cebimden hem kapasitesi büyük olsun istiyorum onun haricinde windows ssd ye kurulu zaten
Alıcak isen kesinlikle ssd al, gerekirse 256 gb al. HDD de oyun oynanmaz bu dönemde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Demirkalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıcak isen kesinlikle ssd al, gerekirse 256 gb al. HDD de oyun oynanmaz bu dönemde.
:( Ben oynuyordum gerçi bir yerden sonra hdd öldü %100 kullanıyor falan dedi ama gene çok sorun eder mi be , eski pc de ssd yoktu mesela biraz yavaştı ama idare ederdi , bunu yan depolama için alcam zaten , ana veya çok loadingli oyunlar ssd de daha az ssd gerektiren oyunlar hdd de

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
:( Ben oynuyordum gerçi bir yerden sonra hdd öldü %100 kullanıyor falan dedi ama gene çok sorun eder mi be , eski pc de ssd yoktu mesela biraz yavaştı ama idare ederdi , bunu yan depolama için alcam zaten , ana veya çok loadingli oyunlar ssd de daha az ssd gerektiren oyunlar hdd de
Kanka sana tavsiyem, hiç kullanmadığın uygulama, foto, video, word belgesi ve oyunları hdd ye at, m2 ssd bi rahatlasın.

Top Bottom