Neler Yeni

Hdmi dan display porta dönüştürücü alsam 165 hz alabilirmiyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdülmecit aslan
Herkese selamlar elimde 165 hz'lik bir monitör var bunu laptopa bağlamak istiyorum ama laptopta Display port olmadığı için hdmi'dan bağlanıyorum hdmi maksimum 120 hz veriyor bir tane hdmi'dan display porta dönüştürücü alsam 165 hz alabilirmiyim.

Mitor5995

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Egemen Karaman
Herkese selamlar elimde 165 hz'lik bir monitör var bunu laptopa bağlamak istiyorum ama laptopta Display port olmadığı için hdmi'dan bağlanıyorum hdmi maksimum 120 hz veriyor bir tane hdmi'dan display porta dönüştürücü alsam 165 hz alabilirmiyim.
display port almak daha mantıklı bence veya 165 hz hdmi kablosu
Mesaj otomatik birleştirildi:

display port almak daha mantıklı bence veya 165 hz hdmi kablosu
hdmi ile en fazla 144 hz alınıyor ayrıca pardon

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
hdmi kablosu ile 1080pde en fazla 144 hz çıkış alabiliyorsun o da kablon iyiyse. Her hdmi kablosu yine vermiyor o desteği dolayısıyla iyi bir kablo ve kaliteli bir dönüştürücü ile birlikte bile olsa en fazla 144 hz çıkış alabilirsin hdmi portu üzerinden. Laptopunun marka modelini internete gir type-c üzerinden görüntü çıkışı alabiliyor musun onu araştır yeni nesil laptoplarda görüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom