Neler Yeni

HDMİ TO VGA DÖNÜŞTÜRÜCÜ PROBLEMİ

Eakkuzu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emin Akkuzu
gaming ile uğraşan arkadaşlarım yardımcı olursa sevinirim
elimde bulunan parçalara ek sistem topladık haliyle monitörüm eski kaldı ekran kartı için hdmı to vga dönüştürücü ile görüntü aldık ancak CS-GO ya girince harita yüklenip tam oyuna gireceğinde bu dönüştürücü görüntüyü kesiyor ,
Sistem parçaları
İ5 4460
Asus h81m-k
crucial 8gb Ram
Zotac GTX 1650 4 GB
Ürün linktekinin aynısıdır. https://m.n11.com/inca-ihtv-7ts-015-m-hdmi-to-vga-ses...
Sizce sorun sadece dönüştürücünün taşımamasından mı kaynaklanıyor olabilir fikirlerinizi merak ediyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
(CS-GO haricinde sistem görüntü sağlıyor yani günlük işleri yapabiliyoruz ancak sadece herhangi güç isteyen oyunlara girildiği zaman görüntü kesiliyor oyun içinde Ctrl+del+alt kombinasyonu yapıldığında görüntü geri geliyor. )

58_BaBaKoK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
Ahmet Tulumcu
Allah hallah sen bi kablolara iyi bak derim bende vga dönüştürücü ile bilgisayarı kullanıyorum benimkide eski hemde biri hdmı girişli diğer mönitörüm vga'lı ama böyle sorunla karşılaşmadım

Eakkuzu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emin Akkuzu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Allah hallah sen bi kablolara iyi bak derim bende vga dönüştürücü ile bilgisayarı kullanıyorum benimkide eski hemde biri hdmı girişli diğer mönitörüm vga'lı ama böyle sorunla karşılaşmadım
kontrol ettim vganın güç girişinde sorun olabilir mi diyede 2 defa farklı kablolarla denedim ancak yine olmadı

Top Bottom