Neler Yeni

HDP`li milletvekili terörist semra güzeli vekilliği düştü

Hdp ile Pkk Bağlantılı mı ?

• Oy kullanan toplam üye
    53

Ygtkrcaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
yiğit karaca
Sormaya gerek yok gerçide
PKK lı terörist ilede görüntülenen semra güzelin vekilliği TBMM de alınan 330 oyla düşürüldü evet oylarını AKP MHP İYİ PARTİ verdi

hdp-23_16_9_1646160994_16_9_1662137180-740x420.jpg

Nedense CHP li kesim hdp(pkk) li vekili savundu Atatürk`ün partisinin teröristler ile yan yana geçmesi çok acı

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,021
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

Hdp ile Pkk Bağlantılı mı ?​

• var​

• yok​

Megan

80+ Silver
PKK lı terörist ilede görüntülenen semra güzelin vekilliği TBMM de alınan 330 oyla düşürüldü evet oylarını AKP MHP İYİ PARTİ verdi

Alıntıyı görüntüle

Nedense CHP li kesim hdp(pkk) li vekili savundu Atatürk`ün partisinin teröristler ile yan yana geçmesi çok acı
Chp yi sevenler atatürkün partisi diye seviyor ama bunları da görmezden geliyorlar. Böylelerini savunan bir partiye asla oy verilmemeli. Bunlar başa gelse kim bilir neler olacak

egebaranakk0

80+ Silver

Alıntıyı görüntüle

Max chp hocam hele bi başa geçsinler daha kötü günler bizi bekliyo akp yi savunmuyorum ancak chp akp den de kötü ne diyeyim allah yardimcimiz olsun daha hdp yi silemezken bide bu olaylar çikiyor daha demin bi video izledim işte şuan kime oy verirsiniz şeklinde işte akp 47 chp 67 hdp 8 diğer birsürü partiye bir oy dahi gitmezken alakürt vatan hainleri ( irkçiyim bu konuda , lafta kürdistan kurucaklar ya ) abdullah öcalan hapisten çiksinda işte hdp nin başina kim geçerse ona vericez gibi söylemlerde bulunuyorlar kendi içimizde vatan haini yetiştirmekte bir numarayiz aklinda kürdistan olanin sonu kabristan olur diyip bitiriyorum burdan ülkeye yön verebilecek tek kişide bence selçuk bayraktar

Vesselam

80+ Bronze

Alıntıyı görüntüle

Sağdaki kekenin de son halini ben ekledimde ortam müsait değil :kappa:

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Alıntıyı görüntüle

Max chp

Bura.K

80+ Silver
"HDP ile PKK Bağlantılı mı?"

Çok ironik bir soru olmuş. Adamların ana vaadi zaten Kür*istan hayalini gerçekleştirmek.

Megan

80+ Silver
Max chp hocam hele bi başa geçsinler daha kötü günler bizi bekliyo akp yi savunmuyorum ancak chp akp den de kötü ne diyeyim allah yardimcimiz olsun daha hdp yi silemezken bide bu olaylar çikiyor daha demin bi video izledim işte şuan kime oy verirsiniz şeklinde işte akp 47 chp 67 hdp 8 diğer birsürü partiye bir oy dahi gitmezken alakürt vatan hainleri ( irkçiyim bu konuda , lafta kürdistan kurucaklar ya ) abdullah öcalan hapisten çiksinda işte hdp nin başina kim geçerse ona vericez gibi söylemlerde bulunuyorlar kendi içimizde vatan haini yetiştirmekte bir numarayiz aklinda kürdistan olanin sonu kabristan olur diyip bitiriyorum burdan ülkeye yön verebilecek tek kişide bence selçuk bayraktar
Chp ye oy verenlerin derdi ülkenin düzelmesi değil ki zaten. Chp li tanıdıklarımın hepsi akp düşsün de kim gelirse gelsin diyor. Bu arada selçuk bayraktarın siyasetle işi yok ki adamın işi savunma sanayii ve gerçekten hakkını veriyor. Ama ona bile damat diye aşağılayanlar var ya onlara diyecek söz yok zaten :D

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Valla konuşursam hiçbir partiyi tutamazsınız o derece reziller ... o yüzden boşa kendinizi yormayın . Bilmediğiniz o kadar olay var ki öz eleştiriye açık değil kimse ayrıca .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,135
Üyeler
156,888
Son üye
nbadjfajnfas
Top Bottom