Neler Yeni

Yardım Heavy Rain Türkçe yama yapmak mümkün mü?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,221
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Dostlar selam, Steam üzerinden satın almış olduğum Heavy Rain oyunuma Türkçe yama yapmak mümkün mü? Çok baktım ancak korsan versiyonlara oluyormuş ancak Steam versiyonuna olmuyormuş. Eğer bir yolu yordamı varsa bilenler aktarırsa sevinirim.

Steam ve Epic üzerinden mevcut hangisinde yapabilirsek artık.

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
Dostlar selam, Steam üzerinden satın almış olduğum Heavy Rain oyunuma Türkçe yama yapmak mümkün mü? Çok baktım ancak korsan versiyonlara oluyormuş ancak Steam versiyonuna olmuyormuş. Eğer bir yolu yordamı varsa bilenler aktarırsa sevinirim.

"Yama yapmak" derken ? Halihazırda yama varsa kullanın yoksa yapmakla uğraşmayın, değmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım soruyu yanlış anlamamışımdır :D

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,221
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
"Yama yapmak" derken ? Halihazırda yama varsa kullanın yoksa yapmakla uğraşmayın, değmez.

Umarım soruyu yanlış anlamamışımdır :D
Baştan türkçe yapmayacağım hocam hali hazırda yama varsa oyuna entegre edeceğim işte nasıl o şekilde anlamayı başardınız :D

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
Baştan türkçe yapmayacağım hocam hali hazırda yama varsa oyuna entegre edeceğim işte nasıl o şekilde anlamayı başardınız :D
Bu saate HİMYM izlerken beynimi gündelik kullandığımın %10 ayarında kullanıyorum kusura bakmayın

Güvenilir sadece anonymus yama var sanırım ama o da ücretli

yusuftheayay

80+ Bronze

Kanki naptın bulabildin mi anonymus 108 TL istiyor çok fazla bence

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,342
İsim
Selim
Yapay zeka ve makine çeviriler gerçeğe daha yakın olmaya başladı. Türkçe yama yoksa bile ilerde çıkma ihtimali yüksek.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,508
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bu saate HİMYM izlerken beynimi gündelik kullandığımın %10 ayarında kullanıyorum kusura bakmayın

Güvenilir sadece anonymus yama var sanırım ama o da ücretli
en son 40 TL'ye almıştım onu 1 aylığına ve heavy rain yaması çalışıyordu miles morales ve spiderman remastered yamaları oyunları silmediğimden dolayı hala duruyor bende ve para ödemiyorum

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,221
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,221
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Türkçe yamaya gerek yok Ortaokul İngilizcesiyle oynarsın.
%100 türkçeyi tercih ederim hocam, elbette anlayacağımı düşünüyorum ama bu tarz sinematik oyunlarda türkçe yama tercihim.

lostideas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ediz Sözüer
Evet arkadaşlar, teyid edilmiş bilgi aktarıyorum. yamanın çalışan ücretsiz yaması mevcut değil. Anonymous'a ait ve önceden ücretsiz olarak paylaşılan 1 GB.lık dosya Steam orijinal sürümü için hiç indirip de denemeyin, çalışmıyor, başlangıç ekranında kalıyor. Yamayı çalıştırdım, Anonymous ücretli üye olarak, şu anki aylık ücreti 139 (140 yani) TL. Tek alternatif bu. Gerçi neden önceden ücretsiz olarak yayınlanan bir yamayı, sonradan ücretli yamalar arasına almışlar onu anlayamadım.

Top Bottom