Neler Yeni

Hediye anakart satılır mı?

adanalı

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mehmet Aydınoğlu
Arkadaşlar bana hediye olarak anakart ve hdd alan bir değerli abim vardı şuan sistemime alıcı çıktı ve çok güzel bir fiyat çekti bende satma taraftarıyım ve daha yüksek bir sitem toplamaya karar verdim bu anakartı satmam uygun mudur ? veya nasıl bir yol izlemeliyim ?

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Sat gitsin ne olacak ki?

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Bence o size hediye edilmiş artık sizin istediğiniz gibi kullanabilrisiniz. Çok da özel bir hediye değil ki hani özenle saklayın muhafaza edin falan. Kullanmanız ve işinize yaraması için vermiştir. O şekilde kullanmanızda bence herhangi bir sakınca yok.

adanalı

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mehmet Aydınoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sat gitsin ne olacak ki?
ya hediye alan kişiye ayıp olmaz mı sizce ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence o size hediye edilmiş artık sizin istediğiniz gibi kullanabilrisiniz. Çok da özel bir hediye değil ki hani özenle saklayın muhafaza edin falan. Kullanmanız ve işinize yaraması için vermiştir. O şekilde kullanmanızda bence herhangi bir sakınca yok.
teşekkürler

.cMc.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Sergen Camcı
Bence sorun çıkmaz hediye saklamalık bi hediye değil, zaman içinde eskiyen bir şey hatırası olacak bi hediye değil ama yinede siz bilirsiniz.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar bana hediye olarak anakart ve hdd alan bir değerli abim vardı şuan sistemime alıcı çıktı ve çok güzel bir fiyat çekti bende satma taraftarıyım ve daha yüksek bir sitem toplamaya karar verdim bu anakartı satmam uygun mudur ? veya nasıl bir yol izlemeliyim ?
Çerçeveletip duvara as kankam. 🤣

Şaka şaka en güzel hediye tişörtler toz bezi olmadımı?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sat

Alan kişiye sorsan "abi senin aldığın parçalara alıcı var, satayım mı" desen.
"Bana bunu sorarak zaman kaybediyorsun, sat hemen" der :D

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1

adanalı

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mehmet Aydınoğlu
Bence sorun çıkmaz hediye saklamalık bi hediye değil, zaman içinde eskiyen bir şey hatırası olacak bi hediye değil ama yinede siz bilirsiniz.
Yeni sistem candır fps leri düşün... Yine o sahne geldi aklıma...
Sat sat sat sat koy gitsin 😂
r5 1600 ve rx 580 li sitemime rgb tasarımı ve görüntüsünden dolayı 5,5 k vara veriyorlar o paraya 2. el ve 0 karışık 1070 toplarım diye düşündüm sizce nasıl ?

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İndirimlerde r5 3600' rtx 2060 toplanır o paraya
r5 1600 ve rx 580 li sitemime rgb tasarımı ve görüntüsünden dolayı 5,5 k vara veriyorlar o paraya 2. el ve 0 karışık 1070 toplarım diye düşündüm sizce nasıl ?

O paraya rtx 2060 lı sistem kurulur.

Top Bottom