Neler Yeni

Hediye Çeklerini nasıl nakite çevirebilirim ?

ync_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
954
İsim
Oğuzhan
Hayırlı bayramlar diliyorum,
Cafe turnuvalarından kazandığımız 5 X 400 TL Gittigidiyor Hediye çeki var elimde. Bunları nasıl nakite çevirebilirim ? Fikri olan veya daha önce yapmış olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Valorant Point (VP) olarak al sat yapabilirim. Öyle yaparsam VP'leri nerden satmalıyım dostlar yardımcı olur musunuz. Alacak varsa Piyasanın çok altına verebilirim VP'leri.

cevikyusuf

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Çevik
Kanka arkadaş çevrende netten bir şey sipariş vercek varsa senin çek ile versin nakit versin sana

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
enes
Bişey al sat yapma. Hediye çeki olarak sat.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Selim
Cafe turnuvalarından kazandığımız 5 X 400 TL Gittigidiyor Hediye çeki var elimde. Bunları nasıl nakite çevirebilirim ? Fikri olan veya daha önce yapmış olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Valorant Point (VP) olarak al sat yapabilirim. Öyle yaparsam VP'leri nerden satmalıyım dostlar yardımcı olur musunuz. Alacak varsa Piyasanın çok altına verebilirim VP'leri.
vp satacaksan alacak arkadaşım vardı forumdan satabilirsin gibi.

ync_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
954
İsim
Oğuzhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Maykıl

80+ Silver
Ben 1 tane alabilirim 400 tl mi indiim yapiyor ?

Top Bottom