Neler Yeni

Hem işte çalışıp hem de YKS' ye hazırlanılabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kazım Çelik
Merhaba bu sene YKS de SAY 220 bin sıralama yaptım bu yüzden mezuna bıraktım ve seneye gireceğim. Fakat KPSS B puanı ile DESTEK PERSONELİ (TEMİZLİK) alınacağını gördüm. Sizce hem işe girip hem de ders çalışıp daha iyi bir sıralama yapmam mümkün mü?

emoemir09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan Kahyaoğlu
Yani tabii ki mümkün 220 binden daha iyi yaparsın ama sonrasında üni + iş nasıl olur bilemem.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,467
İsim
Lokman Doğan
yok kanka çok zor

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Cihan Duman
Merhaba bu sene YKS de SAY 220 bin sıralama yaptım bu yüzden mezuna bıraktım ve seneye gireceğim. Fakat KPSS B puanı ile DESTEK PERSONELİ (TEMİZLİK) alınacağını gördüm. Sizce hem işe girip hem de ders çalışıp daha iyi bir sıralama yapmam mümkün mü?
bünyen kaldırmaz bu zamana kadar saatlerce çalışmış bir programın olmadıysa
olmaz demiyorum çok yorulursun o yorgunluğun verdiği hali ancak yaşayarak anlarsın onun üstesinden gelirsen halledersin

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,553
İsim
İsmi ismi.
Bu sizin dayanıklılığınıza bağlı ne kadar sabır edeceksiniz hızlı sinirleniyor musunuz gibi çünkü psikoloji giderse ikiside bozulur.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Gitmek istediğin bölüme bağlı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kazım Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sizin dayanıklılığınıza bağlı ne kadar sabır edeceksiniz hızlı sinirleniyor musunuz gibi çünkü psikoloji giderse ikiside bozulur.
Ben de kestiremiyorum denemeden. Ama en kötü 1 ay çalışıp bırakırım diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kazım Çelik
bünyen kaldırmaz bu zamana kadar saatlerce çalışmış bir programın olmadıysa
olmaz demiyorum çok yorulursun o yorgunluğun verdiği hali ancak yaşayarak anlarsın onun üstesinden gelirsen halledersin
Denedim günlü 9'dan 3'e kadar 5-6 saat çalışabiliyordum dinlenerek. Ama işle yürütebilir miyim onu bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

150k falan yaparsın herhalde
Hedefim en kötü 50k gibi bir sıralama yapıp bilgisayar mühendisliğine gitmek

Top Bottom