Neler Yeni

🔥İndirim Hepsiburada Columbia, Jack Wolfskin, Merrell, Salomon Sepette %40 İndirim

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı

mddgrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammet Değirmenci
1710195228297.png

mutlu musun? gece gece 3k'lık olduk. :ROFLMAO:

Robius

80+ Bronze
Arazi koşusu ayakkabılarını alıp şehir içinde kullanıp altı eridi diye şikayet edecekseniz almayın.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Arazi koşusu ayakkabılarını alıp şehir içinde kullanıp altı eridi diye şikayet edecekseniz almayın.
Bunların amacı zaten konfor, şehirde giyince niye altı eriyor? Spor ayakkabıyı dağda giyiyor sanki, bu nasıl mantık.

Robius

80+ Bronze

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Benim mantığım doğru, siz yanlış biliyorsunuz.
Mantığını açıkla o zaman bilader. Amacı zaten sağlam olup dağda bayırda kolayca yırtılmaması. Şehir gibi basit yerde giyince senelerce yırtılmaz zaten. Bilmiyorsunuz insanları da yanlış yönlendiriyorsunuz. Bir de almayın diye milleti azarlıyor, kendi kendine ne tribe giriyorsun?

Robius

80+ Bronze
Mantığını açıkla o zaman bilader. Amacı zaten sağlam olup dağda bayırda kolayca yırtılmaması. Şehir gibi basit yerde giyince senelerce yırtılmaz zaten. Bilmiyorsunuz insanları da yanlış yönlendiriyorsunuz. Bir de almayın diye milleti azarlıyor, kendi kendine ne tribe giriyorsun?
Biraz içerlemiş gibisin Murdock... Ben yırtılıyor mu demişim?

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Kerem Hot
Alıntıyı görüntüle
Aldım ama doğru mu yaptım içime bir kurt düşmedi değil :)
Gelsin mi farklı bir şeyler mi önerirsiniz acaba?
Salomon’un 2 ay önce goretex özellikli botunu aldım efsane bir şey. Spor ayakkabı hafifliğinde ve çok sağlam. Üstelik gösterişli de bir bot. Bu aldığın ayakkabılardaki en büyük sıkıntı üstünde fileli olan kısımlar zamanlar yırtılabiliyormuş.

Grîmm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Nurullah Erdem
Salomon’un 2 ay önce goretex özellikli botunu aldım efsane bir şey. Spor ayakkabı hafifliğinde ve çok sağlam. Üstelik gösterişli de bir bot. Bu aldığın ayakkabılardaki en büyük sıkıntı üstünde fileli olan kısımlar zamanlar yırtılabiliyormuş.
Teşekkürler yorumun için, gelsin bakalım defosu vs yoksa kullanmayı planlıyorum :)

GirayHan

80+ Gold
hocam tabanında kullandıkları materyal yumuşak oluyor. asvaltta koşuda kullanılınca da hızlı aşınıyor. arkadaş bunu demek istemiş ki bu konuda haklı da. alıyolar solomon'ları asvaltta koşuya çıkıyorlar. ayakkabı dağda patika yollarda yanı yumuşak toprakta kullanılması gereken bir ayakkabı ama kullanım amacı dışında kullanıyor bizim insanımız. en basit örnek basketbol ayakkabı ile aslvaltta koşu yapan adamlar var bu ülkede ki parkede kullanılması gereken ayakakbıdır. normal yani :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

mutlu musun? gece gece 3k'lık olduk. :ROFLMAO:
güle güle kullan hocam güzel ayakkabı :D

Can...

80+ Platinum

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
haro
Güzel ama tabanlıgı nasıl acaba. Bazı ayakkabıları topuklu gibi yapıyorlar sırf koşu amaçlı. Bel ve boyun fıtıgı yapıyor dikkatli olun. Topugu yüksekte burun kısmı alçakta olmayacak. Tam düz zeminde ve ortapedik olacak tabanlıgı.

Top Bottom