Neler Yeni

Yardım Hepsiburada dan laptop almak güvenlimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Köse
30k bütçen varsa bunu alma
Usta o kadar yok ama Max 27k işte düzgün bişe bulamadim tavsiye varmı düzgün bulsam ram8 oluyor 16ramli bulsam ekran kartı kötü oluyor anlamadım
Screenshot_2022-12-31-17-58-49-520_com.android.chrome.jpg
bu nasıl çift slot ram 17 inch ekran 3060 Intel falan her şey var tam istediğim gibi ama soğutması nasıl kasası nasıl onu bilmiyorum soğutucu da alayimmi

soul

80+ Silver
https://www.teknosa.com/asus-rog-st...rce=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.65.5

bunu al
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zaman bunu al ilerde 16gb yaparsın

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
vinsanity1525
Usta o kadar yok ama Max 27k işte düzgün bişe bulamadim tavsiye varmı düzgün bulsam ram8 oluyor 16ramli bulsam ekran kartı kötü oluyor anlamadım Alıntıyı görüntülebu nasıl çift slot ram 17 inch ekran 3060 Intel falan her şey var tam istediğim gibi ama soğutması nasıl kasası nasıl onu bilmiyorum soğutucu da alayimmi

kendin konu açabilirsin yardım isteyebilirsin burda başka konu konuşuyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu iki modelden hangisi mantıklı oyun oynamayacam youtube ve adobe premiere pro(amatör seviyede) aradaki

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: soul
En İyi Cevap
3
hayırlı olsun şahsen ekran titremesi sabit kullanacaksan problem değilde bana ekran rengi çok soluk beyaz geldi gerkeli ayarlarıda yaptım düzelmedi global forumlarada baktım ekran rengini kimse beğenmiyo bende ölü piksle ışık sızması falanda çıktı ama çıkmasaydıda iade edicektim ekranı bana göre değil
Teşekkürler, eski kasadaki sorunları vs biliyordum da bu yeni ve ucuz bir şansımı denemek istedim ölü piksel vs çıkmaz ise kullanırım.

Top Bottom