Neler Yeni

Yardım Hepsiburada ekran kartı onarım süresi ne kadardır?

Khrone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
Dostlar selamlar, ben bundan 1 yıl önce (2 yıl garantili ürün) ASRock ekran kartı almıştım ama oyunlarda ve bazı uygulamalarda donmalar grafik bozulmaları yaşıyordum ve kart yük altında cızırtılı sesler çıkartıyordu, ilk zamanlar pek aldırış etmedim zaten üniversite zamanı oyun çok oynamıyordum genelde YouTube ve ders için kullanıyordum.

Bu ayın başında garantiye yollamaya karar verdim, 11 Temmuz'da servise teslim etmişler, arayıp sorduğumda müşteri hizmetleri "onarım süresi 20 iş günüdür o süre içerisinde tamamlanarak size teslim edilecek" dedi, fakat bana bu durum anormal gelmeye başladı 16 gün oldu (cumartesiler dahil) hâlâ serviste diyorlar. Servis ile konuşmak için bilgi aldım duotech olduğunu söylediler internet de iletişim bilgilerini bulamadım. Bir ekran kartı için bu kadar bekletmeleri normal mi, ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Özgür
Haftasonu sayılmaz turkiye de hep son 3 4 günde gelir servisten son dakikaya kadar bekletiyorlar

Khrone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Haftasonu sayılmaz turkiye de hep son 3 4 günde gelir servisten son dakikaya kadar bekletiyorlar
Yasaya göre işçileri çalıştırsalarda çalıştırmasalar da cumartesi günü servisler için iş günü sayılıyormuş

cornlov

80+ Bronze
Dua et çakallara denk gelme,
Su teması var, Oksitlenme var garanti dışıdır.
Diyip garantiyi bitiriyolar genelde böyle çok şikayet okudum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,729
Üyeler
150,926
Son üye
coon19
Top Bottom