Neler Yeni

🔥İndirim Hepsiburada 🤝 Proteinocean İş Birliği 500 TL'ye 200 TL indirim

BobMarley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
İbrhm

HB200 kodu ile 500 TL üzeri alışverişe 200 TL indirim uyguluyor.

Öneri👇

GÜNLÜK VİTAMİN PAKETİ 349 TL

• Omega 3 45 Kapsül
  • D Vitamini 60 Kapsül
  • Multivitamin 60 Kapsül

1716296225531.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Niyazi İleri
Hocam mesela bunu alıp kullanmaya basliyozmu direkt, bi doktor tavsiyesiyle olmuyomu bu işler çok bilgili değilim bu konuda maruz görün. Bide B12 lisi olan varmı sitede?

BobMarley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
İbrhm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam mesela bunu alıp kullanmaya basliyozmu direkt, bi doktor tavsiyesiyle olmuyomu bu işler çok bilgili değilim bu konuda maruz görün. Bide B12 lisi olan varmı sitede?
Vücuda aldığın her besin, takviye ne olursa olsun her zaman bir Doktor tavsiyesi veya gözetimi altında alınmalı işin doğrusu bu. Fakat bunlar ilaç değil takviye ve vücut her vitamini üretemez, örneğin bahsettiğin B12 bunu dışarıdan besinler, takviyeler ile alınması gerekir.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Eğer bilginiz yoksa kafanıza göre almayın. Formları vs. farklı durumlarda bulunabiliyor. Kendiniz için iyisini yapıyorum derken bağırsak problemleri vs. yaşarsınız. Çok kompleks bir konu.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Erdoğan Aktaş
bewolfu da öneririm çok büyük indirimler oluyor , sorcuların 10 koduyla birleşince yüz de 75 indirim oluyor.
hocam ben marka fanı değilim ama kullanan kimseyi görmedim düzgün bir sponsor yok onu geçtim peynir altı suyu %70 ler bile 700 800 sadece hammadde o fiyatlar imkansız yapıp satmaları daha bilindik markalar öneririm not marka fanı değilim TR kullanacaksam hardline alıyorum indirime göre olimp weider

A_TURAN_A

80+ Bronze
hocam ben marka fanı değilim ama kullanan kimseyi görmedim düzgün bir sponsor yok onu geçtim peynir altı suyu %70 ler bile 700 800 sadece hammadde o fiyatlar imkansız yapıp satmaları daha bilindik markalar öneririm not marka fanı değilim TR kullanacaksam hardline alıyorum indirime göre olimp weider
Kullanan çok var bir sürü de sporcusu var yarışmalar felan da düzenliyorlar ankara merkezli güvenilir bir marka ben de buradan alıyorum . 700 , 800 de hammedde değil hocam tozun firmaya maaliyeti max 200 ,250 bunu diğer sporcularda söylüyor o yüzden her önüne gelen toz markası çıkarıyor karı yüksek diye . Bende toplam 7 , 8 marka kullandım f/p olarak öneririm içinde yeteri kadar da bcaa ve glutamin var . benim ki sadece öneri tabi.

Son düzenleme:

Knispel

80+ Bronze
İşlerine özen göstermedikleri paketlenmelerden belli oluyor.
1-Omega 3'ler birbirlerine yapışık halde kapsülün içine konmaz işlevini yitirir bu yüzden hepsinin ayrı ayrı ilaç paketlerinde durması lazım.
2- Omega 3 trigliserid formunda olması lazım fakat burada değil yani hiç bir işe yaramaz.
3- Vitaminlerin değerleri sitede belirtilmemiş yani günlük almanız gereken miktarın %10'unu bile verse satın alanların haberi olmayacak.
Ek olarak şunu da söyleyeyim eğer kan tahlilinizde düşük olan bir vitamininiz yoksa bu multivitaminler ek olarak size zarar verir çünkü vitamin azlığı kadar vitamin çokluğuda vücuda zarar verir. Bunun yerine kan tahlili yaptırıp hangi vitamin eksikse sadece onu alarak kullanın.

dsfrozen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
kea ipa
1-Omega 3'ler birbirlerine yapışık halde kapsülün içine konmaz işlevini yitirir bu yüzden hepsinin ayrı ayrı ilaç paketlerinde durması lazım.
2- Omega 3 trigliserid formunda olması lazım fakat burada değil yani hiç bir işe yaramaz.
3- Vitaminlerin değerleri sitede belirtilmemiş yani günlük almanız gereken miktarın %10'unu bile verse satın alanların haberi olmayacak.
Ürünleri tekli olarak bulursan yazıyor hepsi

Wonzart23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Bori
Ek olarak şunu da söyleyeyim eğer kan tahlilinizde düşük olan bir vitamininiz yoksa bu multivitaminler ek olarak size zarar verir çünkü vitamin azlığı kadar vitamin çokluğuda vücuda zarar verir. Bunun yerine kan tahlili yaptırıp hangi vitamin eksikse sadece onu alarak kullanın.
Evet vitaminleri alınmaz ben whey alacaktım ama çalışmıyor zaten kod

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,187
Üyeler
142,866
Son üye
cato16
Top Bottom