Neler Yeni

Hepsiburada siparişimi iptal etti.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
ali
Sabah 100 tl indirim kodu vermişdi onunla beraber 550 tl küsür civarına 4 kişilik yemek takımı almıştım indirimde vardı. Piyasa fiyatı 1100+tl. Ve az önce iptal mesajı geldi.Ek'e bırakıyorum,müşteri temsilcisi ise teknik bi hatadan dolayı iptal edilmiştir diyor.Thh ile alabilir miyim? Sonuçta tek bir hesaptan bir adet sipariş veriyorum ve böyle bi iptal yapmaları saçmalık gibi geldi.

Ekler

• IMG_2818.jpeg
    IMG_2818.jpeg
    206.6 KB · Hit: 42

xTURANN

80+ Bronze
THH ile büyük ihtimalle alırsın fakat uzun sürer.

yok alamazsın çünkü bunu çok yapıyorlar ekran kartı vs. olsun ucuza koyuyorlar sonra iptal ediyorlar malesef böyle belki indirim kodunu isteyebilirsin

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok alamazsın çünkü bunu çok yapıyorlar ekran kartı vs. olsun ucuza koyuyorlar sonra iptal ediyorlar malesef böyle belki indirim kodunu isteyebilirsin
İndirim kodunu verdi.Ama zaten chip para ile vs almıştım o fiyata bidaha yok zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

THH ile büyük ihtimalle alırsın fakat uzun sürer.
Olsun be hocam 1 kere türkcell ile uğraştım haklı çıkmıştım bide bunda deneyeyim şansımı istedim.

YazılımKafa

80+ Silver
Sabah 100 tl indirim kodu vermişdi onunla beraber 550 tl küsür civarına 4 kişilik yemek takımı almıştım indirimde vardı. Piyasa fiyatı 1100+tl. Ve az önce iptal mesajı geldi.Ek'e bırakıyorum,müşteri temsilcisi ise teknik bi hatadan dolayı iptal edilmiştir diyor.Thh ile alabilir miyim? Sonuçta tek bir hesaptan bir adet sipariş veriyorum ve böyle bi iptal yapmaları saçmalık gibi geldi.
Thh ile alırsın. Açıklamadaki gibi kurallar var. Ama o kuralları çiğnemediysen iptal edemezler. Sistemsel hata olabilir. Hepsiburada ile de tekrar görüş bence

Top Bottom