Neler Yeni

HepsiBurada üzeriden aldığım bilgisayar 13 gündür kargoya verilmiyor!?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Baydoğan
14 Ekim Tarihinde satın aldığım "HP Victus Gaming 16-R0068NT" 16 Ekim tarihinde kargoya verileceğini söyleyen hepsiburada bugün 27 Ekim(13 gün sonra) olmasına rağmen henüz bir açıklama yapılmadığı halde üç maymunu oynuyorlar.
38.399TL aldığım bu model 15 ekim gecesine kadar satın alınabiliyordu. 15 Ekim gecesi stoklardan kaldırıldı ve 21 Ekim cumartesi gününe kadar ilan kapalı kaldı. 21 Ekim Cumartesi günü 38.799TL den tekrar listelendi ama benim siparişim kargoya verilmedi. Kredi kartı ekstrem kesilmeden önce aldığım için 2. taksidini ödediğim bilgisayara dair bilgi bile alamıyorum.
Konu ile ilgili müşteri temsilcilerini hergün rahatsız ediyorum, sürekli temasta kalmaya çalışıyorum ama notunuzu aldık, süreci hızlandırmak için elimizden geleni yapacağız tarzı yanıtlar alıyorum. Şikayet var üzerinden yazdığımda biraz daha yetkili Gizem hanım bana ulaştı ama onun da bana yararlı bir bilgi paylaştığını söyleyemem. Stokta mı yok? Kargo sorunu mu var ? yoksa yoğunluk sebebiyle mi aksıyor ? hiçbir bilgi paylaşılmadı. Tam Tamına 13 gün geçti ama neden kargolanmadığını bile bilmiyorum. Kurumsal fatura kesildiği ve genel olarak piyasası yükseldiği için siparişi iptal etmek istemiyorum. İstesem Dell G16 nın aynı fiyata daha iyi bir modeli geçtiğimiz çarşamba indirime girmişti, onu alacaktım ama kurumsal fatura işlerinin zaman alacağını söylediler, bu sebeple süre sınırı olan kampanya için risk almadım. Ayrıca 12 taksit yaptırmam gerekiyor.
Ürün Linki : https://www.hepsiburada.com/hp-vict...sinabilir-bilgisayar-8b5y7ea-p-HBCV00004TABHD
Şikayetvar Linki : https://www.sikayetvar.com/hepsiburada/hepsiburadadan-satin-alinan-urunun-kargoya-verilmemesi

Velhasıl kelam, bu durumu yaşayan var mı ? Nasıl çözebilirim? Haklarım nelerdir ? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar...

Ekler

• 123123.png
    123123.png
    26.5 KB · Hit: 57
  • sss.png
    sss.png
    75.8 KB · Hit: 51

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Farklı bir satıcı olsa başın çok sıkıntıya girer dicektim ama HB çok sıkıntı çıkarmazdı aslında . Hakem heyetine şikayet edebilirsin ama en fazla paranı alırsın. Maalesef lehine herhangi bir karar yada yaptırım çıkmaz hocam.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Baydoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farklı bir satıcı olsa başın çok sıkıntıya girer dicektim ama HB çok sıkıntı çıkarmazdı aslında . Hakem heyetine şikayet edebilirsin ama en fazla paranı alırsın. Maalesef lehine herhangi bir karar yada yaptırım çıkmaz hocam.
İptal edip kasımdaki indirimlerde bir şey almaktan başka çarem yok gibi ?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Baydoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İptal etmek için beni aramışlardı. sipaişin 5. gününde ben iptal istemediğimi söylemiştim. 17 gün geçince siparişimin iptalini talep ediyorum 3 gündür sipariş iptali yapamıyorum. Müşteri hizmetleri de yapamıyor, çok garip bir sistem...

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Tolga
Daha sert ve iğneleyici bir dil kullanmanın zamanı gelmiş bence.

Top Bottom