Neler Yeni

Hepsiburada üzerinden koltuk siparişi 🤬

Xors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
serhat
Arkadaşlar herkese merhaba bilgisayar başında fazla durduğum için koltuk ihtiyacımın olduğunu düşünerek Hepsiburada üzerinden 1.999.99₺ xDrive 15'li koltuk sipariş ettim ve bugüne kadar hepsiburada üzerinden verdiğim tüm siparişlerim hep sorunlu olmuştur sorunları çözülsede beni çok uğraştırdılar daha önce yaşadığım monitör sorunum linki https://forum.donanimarsivi.com/kon...kilde-sikayet-edebilirim.449574/#post-4650545
Ulaşabilirsiniz.

Pazar günü sipariş ettiğim koltuk pazartesi günü horoz lojistik kargo şirketine teslim edilip yola çıktı bende hafta içi çalıştığım için kargo şirketine ulaşıp kargo hangi gün gelicekse iş yerinden o gün izin alayım çünkü bulunduğum şehirde horoz lojistik yok farklı şehirden kargoyu getiriyor her neyse Perşembe günü kargo bana ulaşacağını söylediler bende izin aldım Perşembe günü kargo gelmedi aradım yarın yani cuma günü gelicek dediler cuma günü oldu gelmedi bu arada tekrar iş yerinden izin aldım hepsiburada üzerinden kontrol ettiğimde en geç 19 Şubat cumartesi elime ulaşacağı gözüküyordu bugünde gelmedi yarında gelmiyecek bu şekilde şuan beklemekteyim ek bir gelişme olursa detayları buraya ekleyeceğim siz siz olun Hepsiburada sipariş geçtiğinizde horoz lojistik olmadığına dikkat edin

Top Bottom