Neler Yeni

🔥İndirim Hepsiburada Visa Karta Özel 1.500TL'ye Varan İndirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Cem
2binde maximum kıtlanırsa güzel olur

FurkanIIy

80+ Bronze
40.000 TL'lik bir ürün alırsanız 1500 TL indirim var. 20.000 TL'lik bir ürün alırsanız 750 TL indirim var. Boşuna uğraşmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
ragnar oğlu tarkan
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Nasıl bir indirim olduğunu açıkla.Sadece bağlantıyı bırakıyorsun.
yaptığı yoruma bak sıcak fırsatlarda bunu çok görüyorum hani sanarsın konu açanlara para veriyorlar da birde azarlar gibi nasıl bir şey olduğunu açıkla yok ee devamı gibi boş yorumlar atıyorlar konu açanlar insanlara yardımcı olmak için gönüllü paylaşım yapıyor bir zahmet siktirolup linke yada indirimin olduğu sitelere bakıp koşullarını inceleyin

shadowzen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
halil tutkuşu
Kartım visa.Kampanya dahilinde 2.878,46 TL lik alışveriş yaptım iki dakika önce ama indirim filan olmadı anlamadım.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,021
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
yaptığı yoruma bak sıcak fırsatlarda bunu çok görüyorum hani sanarsın konu açanlara para veriyorlar da birde azarlar gibi nasıl bir şey olduğunu açıkla yok ee devamı gibi boş yorumlar atıyorlar konu açanlar insanlara yardımcı olmak için gönüllü paylaşım yapıyor bir zahmet siktirolup linke yada indirimin olduğu sitelere bakıp koşullarını inceleyin
evet veriyorlar refli link paylaşıyorlar ve alımlardan kârı var bu şekilde anlamsız ucu açık indirim postları atarak size hiçbir yarar sağlamadan bedavadan kâr ediyorlar sizde oturup savunuyorsunuz bide şöyle postlar atalım bizde

🔥🔥🔥SON DAKİKA🔥 29000TLYE 500TL İNDİRİM BİDE ÜZERİNE KIYAK GİBİ 100 TL DAHA İNDİRİM ÇÖK ÇÖK ÇÖK🔥🔥🔥 (arkadaşın attığı linkten bir indirim)

1723660868908.png

R9XTX

80+ Bronze
evet veriyorlar refli link paylaşıyorlar ve alımlardan kârı var bu şekilde anlamsız ucu açık indirim postları atarak size hiçbir yarar sağlamadan bedavadan kâr ediyorlar sizde oturup savunuyorsunuz bide şöyle postlar atalım bizde

🔥🔥🔥SON DAKİKA🔥 29000TLYE 500TL İNDİRİM BİDE ÜZERİNE KIYAK GİBİ 100 TL DAHA İNDİRİM ÇÖK ÇÖK ÇÖK🔥🔥🔥 (arkadaşın attığı linkten bir indirim)

Alıntıyı görüntüle
Para alıyorsun sanırım.

Top Bottom