Neler Yeni

Hepsiburada yurtdışı güvenilir mi??

JRARKİN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan
Razer Blackshark v2x almayı düşünüyorum fakat fiyatları bir tık artmış durumda ve hepsiburada yurtdışında baya bi ucuza denk geliyor. O nedenle güvenilir mi? konusunda süphem oldu. Daha önce alışveriş yapan varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Razer Blackshark v2x almayı düşünüyorum fakat fiyatları bir tık artmış durumda ve hepsiburada yurtdışında baya bi ucuza denk geliyor. O nedenle güvenilir mi? konusunda süphem oldu. Daha önce alışveriş yapan varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
Güvenilir. Bi sıkıntı olmaz.

Golf 4 R32

80+ Silver
link atabilir misin?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam daha önce alışveriş yaptınızmı oradan çünkü hijyen kuralları yüzünden iade edilemiyormuş
Kulaklığı hijyen sebebiyle iade edemezsin. Amazon'dan falan alırsan iade alırlar müşteri memnuniyeti için. Hepsiburada yurtdışı ürünlerini önermem çok sahtesine denk geldim. Özellikle Logitechlerde.

JRARKİN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
link atabilir misin?
tabi ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklığı hijyen sebebiyle iade edemezsin. Amazon'dan falan alırsan iade alırlar müşteri memnuniyeti için. Hepsiburada yurtdışı ürünlerini önermem çok sahtesine denk geldim. Özellikle Logitechlerde.
Hocam logitech bi tık tuzlu benim için :D razer blackshark v2x düşünüyorumç

Golf 4 R32

80+ Silver

JRARKİN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yurtdışı olduğundan iade veya değişim isterseniz belki sıkıntı olur ama onun dışında bişey olmaz bence. biraz geç gelebilir sadece
Hocam süre bakımından beklerim sorun olmaz ama şöyle link açılınca satıcı değişiyor şuan fark ettim normalde pudding adlı satıcının mağazasında bu ürün fakat linki açınca shanzhamei oluyor satıcı

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Top Bottom