Neler Yeni

Çözüldü✓ Blackshark v2 bu satıcıdan alınır mı?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
siz sorun yaşamadınız diye arkadaşın yaşamayacağı ne malum? yaşasa sorumlusu siz olacaksanız alsın
her mağazada sorun yaşama ihtimali var. yaşamıcağının garantisini kimse veremez. yaşarsa bile razer gibi bir markanın ürününü kullanıyor ve trendyol aracı. ben güvenilir bir yer olduğunu söylemeye çalışıyorum. istanbulda mağazaları varmış. öyle popit gönderen yerlere benzemez en azından.

Suwariba

80+ Silver
her mağazada sorun yaşama ihtimali var. yaşamıcağının garantisini kimse veremez. yaşarsa bile razer gibi bir markanın ürününü kullanıyor ve trendyol aracı. ben güvenilir bir yer olduğunu söylemeye çalışıyorum. istanbulda mağazaları varmış. öyle popit gönderen yerlere benzemez en azından.
Hocam alıyorum şimdi teşekkürler yardımlarınız için. kod çıktı değilmi sizin kutudan

Genzzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Burak Kaya
Hocam alıyorum şimdi teşekkürler yardımlarınız için. kod çıktı değilmi sizin kutudan
Hocam alışveriş yaptınız mı siteden ? Bende şuan Blackshark V2 sipariş vermeyi düşünüyorum.

Suwariba

80+ Silver
evet bu siteden aldım kulaklık çok güzel pişman olmazsınız. @ardaaaq daha iyi yardımcı olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam alışveriş yaptınız mı siteden ? Bende şuan Blackshark V2 sipariş vermeyi düşünüyorum.
cevaplamayı unutmuşum

Genzzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Burak Kaya
evet bu siteden aldım kulaklık çok güzel pişman olmazsınız. @ardaaaq daha iyi yardımcı olabilir

cevaplamayı unutmuşum
Teşekkür ederim dostum bende siparişini verdim. Geldiğinde deneyimleyeceğim inşallah :)

Genzzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Burak Kaya
hayırlı olsun. Programından ayarlarını yapmayı unutma. Kendi ayarlarımı, başka ayarları vs atabilirim
Öyle bir şeyler de okudum. Plug & Play, tarzında tak çalıştır değil de ayar yapılması gerekiyormuş. Sana zahmet hem kendi ayarlarını hem nasıl ayar yapmam gerektiğini atar mısın dediğin gibi :)

Yarın muhtemelen şehrimde olur, dağıtımdan beklemeden kendim alabilirim.

Suwariba

80+ Silver
Öyle bir şeyler de okudum. Plug & Play, tarzında tak çalıştır değil de ayar yapılması gerekiyormuş. Sana zahmet hem kendi ayarlarını hem nasıl ayar yapmam gerektiğini atar mısın dediğin gibi :)

Yarın muhtemelen şehrimde olur, dağıtımdan beklemeden kendim alabilirim.
eve gidince atayım okuldayım şuan. Ses ve mikrofon ayarlayını yapman lazım normal halinden daha güzel oluyor. Benim ayarları beğenmezsen kendinde kurcalayabilirsin

Genzzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Burak Kaya
eve gidince atayım okuldayım şuan. Ses ve mikrofon ayarlayını yapman lazım normal halinden daha güzel oluyor. Benim ayarları beğenmezsen kendinde kurcalayabilirsin
Tamamdır dostum teşekkür ederim. Sen atarsın ben gene netten de bakarım, seninki burada dursun yarın direk denerim :)

Genzzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Burak Kaya
Dostum bana kulaklık için ayarlar atacaktın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,405
Üyeler
153,555
Son üye
BAxx
Top Bottom