Neler Yeni

Çözüldü✓ Hepsiburada'dan MSI 6800 XT Teşhir Ürünü Aldım

Schizaku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Aykut Yılmaz
Sarı site sıfır diye satılık açıklamasında test amaçlı açıldı, bi denedim kutusuna kaldırdım ürünleriyle dolu yersen fatura kesileli 4-5 ay olmuş senin kartda o hesap hocam :), fakat sen zaten teşhir ürünü almışsın ne bekliyorsun ki ? tozlu olabilir çizilmiş olabilir teşhir demek bu demek, mağazada kutusundan çıkarılıp görsel olarak konulan kartda teşhir, oyuncuların denemesi açısından sisteme takılmış sürekli oyun açık bir şekilde kullanılan kart da teşhir
Ürün aslında senin dediğin hesap oldu . Sıfır diye ilan (çünkü Hepsiburada'da teşhir ve ya 2. el ürün satılamaz.) satın alır almaz. Arkadaş aradı " ben büyük bilgisayar firmalarından teşhir ürünleri toplu halde alıp satıyorum. O yüzden ürün teşhir ve problemi yoktur ben denedim dedi. " toz vs. değil benim sıkıntım . Ürün Mining'te kullanıldıysa bana kalıcı sıkıntı olur mu ? Kart ömrü gerçek manada azalır mı onu öğrenmek için burda bilenler olduğunu düşündüğüm için konu açtım. Ancak burdakileri bir kısmı okuduğunu anlama konusunda sıkıntı çekiyor.

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Samet Kapucuoğlu
Ürün aslında senin dediğin hesap oldu . Sıfır diye ilan (çünkü Hepsiburada'da teşhir ve ya 2. el ürün satılamaz.) satın alır almaz. Arkadaş aradı " ben büyük bilgisayar firmalarından teşhir ürünleri toplu halde alıp satıyorum. O yüzden ürün teşhir ve problemi yoktur ben denedim dedi. " toz vs. değil benim sıkıntım . Ürün Mining'te kullanıldıysa bana kalıcı sıkıntı olur mu ? Kart ömrü gerçek manada azalır mı onu öğrenmek için burda bilenler olduğunu düşündüğüm için konu açtım. Ancak burdakileri bir kısmı okuduğunu anlama konusunda sıkıntı çekiyor.
Sen dediğimi yap evde şimdilik düşünme

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,247
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Olum o fotolar termal ped zaten normal yani asil yokken sorun olurdu. Konuda hala neyi tartisiyonuz

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
can
Hocam kartın testlerini yapın hata almıyorsa sıcaklık değerleri normal ise kartın etrafında kırık çatlak patlak yok ise içiniz rahat olsun kullanın geçin bu arada mining yapmış kartda alınır. Benim önerim 13 bine 6800xt aldınız galiba sarı sitede 7-8 bine 6800xt var 2.el ben olsam garantisi yeni başlamış 2. el sarı siteden alırım şuan için bana göre gidipte sıfır 13 bine 6800xt alınmaz.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Satıcının Hepsiburada'da ikinci el ürün satarak zaten başta hata yapıyor. Ne kadar arayıp haber verse de yanlış olduğunu değiştirmez. Ben direkt iade eder üstüne şikayet ederdim. Arkadaşın dediği gibi sarı siteden ikinci el al daha iyi.

Schizaku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Aykut Yılmaz
Satıcının Hepsiburada'da ikinci el ürün satarak zaten başta hata yapıyor. Ne kadar arayıp haber verse de yanlış olduğunu değiştirmez. Ben direkt iade eder üstüne şikayet ederdim. Arkadaşın dediği gibi sarı siteden ikinci el al daha iyi.
İade işlemi başlattım dediğinizde haklısınız. 4-5 Koyup koyup direk sıfır alacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,766
Üyeler
158,662
Son üye
Melih1899
Top Bottom