Neler Yeni

Hepsiburadanın inanılır gibi olmayan rezilliği

Köylü

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Bahadır Özel
14 gün kolay iade et hakkı yok mu arkadaşım? İade edemezsin diye bir şey mi var?
Satıcı taraflı düşün. Bu kullanılmış (kullanılmamış olsa dahi sıfır değil artık) ürünü nasıl tekrar satacak?
Alıcı taraflı düşün. Sıfır diye bir ürün alıyorsun kullanılmış veya açılmış bir ürün geliyor.

Arıza-sorun olur iade edersin anlarımda, keyfi iadeyi haksız buluyorum.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,736
İsim
Eren Yeager
Satıcı taraflı düşün. Bu kullanılmış (kullanılmamış olsa dahi sıfır değil artık) ürünü nasıl tekrar satacak?
Alıcı taraflı düşün. Sıfır diye bir ürün alıyorsun kullanılmış veya açılmış bir ürün geliyor.

Satıcılar bunu dert etmiyor hocam siz niye dert ediyorsunuz?

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Mağazanın linkini atarsan güzel olur aslında

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
mesela benim 2 sene önce aldığım, kullandığım, bozduğum, bir kenara attığım ürün hala kargoda gözüküyor. onun dışında mf product mevzusunda müşterinin arkasında durmadı. 3 kuruşluk firma çakallık yaptı, onlar da izledi. bunlar sadece benim başıma gelenler. daha önce de ekran kartı alan birine(satıcı hepsburada) kutudan kalas çıkmıştı :D sorunu çözmüşlerdi diye hatırlıyorum ama yine de bunların böyle bir şirkette olması saçmalık. konu: https://forum.donanimhaber.com/cozuldu-06-08-2020-hepsiburada-com-rezaleti-rtx-2070--144926143
Onu Biliyorum takoz görünce gülme almıştı beni para iadesi yapıldıydı galiba.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
kapıda kontrol ettin mi?
Babam kargolarla alakası olmadığından doğrudan almış ama kamera kayıtları var. Ürünün kutusunun yamuk video kayıtları şirket kayıtlarında var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün hasarsızdı arkadaşım. Ürünün ambalajları filan her şey yapıştırılıydı. Orada iade seçeneklerinde malzeme kalitesi tatmin etmedi seçeneği var. :)

İnternetten bir ürün aldığımızda beğenmediğimizde iade hakkımız mı yokmuş?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,919
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Habersiz servise yollamak nasil bir bahane ya, yetkili servise bağlısın sen. Yazdıkları şey çok garip gerçekten...

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Habersiz servise yollamak nasil bir bahane ya, yetkili servise bağlısın sen. Yazdıkları şey çok garip gerçekten...
"Servise gönderin" yazdıkları mesajın da fotoğrafını aldım. Maazallah bunlar gider o talebi de sistemden silerlerse şaşırmam.

T-800

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
tayfun han
Geçenlerde hepsiburadadan i7 11700k işlemci alacaktım. Fakat işlemcinin başlığında 11700k yazıyordu. Fotoğrafta i7 11. nesil fotosu vardı ve foto kısmının altındaki açıklamada ise 10700k yazıyordu. Satıcı olarak hepsiburada yazmasına rağmen beni başka bir satıcıya gönderiyordu. Ben de satıcıya mesaj attım ve işlemcinin modelini sordum. Sonucunda size tarafımızdan i7 10700k göndereceğiz yazıyordu. Hem de 11700k fiyatına. Yani diyeceğim ben hepsiburadaya güvenen ve alışveriş yapan biri olarak artık güvenmemeye başladım ve muhtemelen siparişlerimi amazondan vereceğim. Zaten diğer sitelere baktığımız zaman ise trendyoldan iade ettiğim ürün bozuk çıkmasına rağmen iade edilmedi ve bozuk ürünü bile göndermediler. N11'e baksak fotodaki ve açıklama kısmındakinden çok farklı ürün gönderiyor. Sanırım düzgün alışveriş yapabileceğimiz ve iadesini kolayca sağlayabileceğimiz sitelerden en azından benim bildiğim, İtopya ve amazon var.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,736
İsim
Eren Yeager
Ben hepsiburadadan HP Omen Encoder almıştım bana
HP Pavilion 400'dü sanırım göndermişlerdi bu ne rezillik deyip İade ettim ve amazondan aldım kafam rahat olsun diye.

Top Bottom