Neler Yeni

Rehber Her Bütçeye Uygun Mousepad Önerileri!

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
güzel inceleme olmuş eline sağlık. 2 aydır hp omen 200 kullanıyorum. gayet memnunum. amazon.com.trden almıştım. alt yüzeyi masaya yapışıyor, üst yüzeyi ise akıyor.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Asag

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
güzel inceleme olmuş eline sağlık. 2 aydır hp omen 200 kullanıyorum. gayet memnunum. amazon.com.trden almıştım. alt yüzeyi masaya yapışıyor, üst yüzeyi ise akıyor.
Teşekkür ederim, hayırlı olsun diyeyim biraz geç olsa da. Ben de F/P olduğunu düşünüyorum, hatta yanlış bilmiyorsam Steelseries ile benzer yüzeyler kullanıyorkar, mousepad işinde birlikte çalışıyorlar sanırım.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Teşekkür ederim, hayırlı olsun diyeyim biraz geç olsa da. Ben de F/P olduğunu düşünüyorum, hatta yanlış bilmiyorsam Steelseries ile benzer yüzeyler kullanıyorkar, mousepad işinde birlikte çalışıyorlar sanırım.
teşekkür ederim. ortaklıklarını bilmiyorum ancak biraz fiyatından dolayı buna yönelmiştim ama hiç pişman etmedi. gayet memnunum. tavsiye ederim. belki tek eksi olarak yüzeyi biraz toz tutuyor gibi(belki çoğu mousepadde vardır benim kullandığım ilk mousepad).

• Muhteşem

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
teşekkür ederim. ortaklıklarını bilmiyorum ancak biraz fiyatından dolayı buna yönelmiştim ama hiç pişman etmedi. gayet memnunum. tavsiye ederim. belki tek eksi olarak yüzeyi biraz toz tutuyor gibi(belki çoğu mousepadde vardır benim kullandığım ilk mousepad).
O bütçede çoğunda var ve normal, sorun değil bence.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
  • Muhteşem

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
güzel rehber eline sağlık.

• Beğen

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Şiyar Aydın
Acaba xrades mi tercih edeyim qp mi ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Çüşş. 400 TL ye fare altlığı mı olur? En fazla 20 çıkar hocam!

• Hahaha
Top Bottom