Neler Yeni

Her sabah internetin gitmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuzhan Çelik
Foruma yeni katıldım bişeyi yanlış yapıyorsam kusura bakmayın öncelikle. Her sabah internete girdiğimde wifi görünmesine rağmen internet kullanılamaz halde oluyor dsl ve internet ışıkları normal bi şekilde yanmasına rağmen ve bu sürekli olarak devam ediyor modemi kapa aç yapınca düzeliyor fakat bu can sıkıcı bişey. Daha önce türk telekom kullanıyordum ve bu sıkıntı bi ara kendi kendine çözülmüştü ve bayadır olmuyordu. Yaklaşık 2 hafta önce türknet’e geçmemin ardından tekrardan olmaya başladı alakası nedir bilmiyorum hızım yükseldi eskisine göre ve modem markam aşağıda türk telekomdan satın almıştım yardımcı olabilicek varsa çok sevinirim.

ZXHN H168A V2.0

Ekler

• 58F71A79-B6EF-4403-93BB-57AE9042DD50.jpeg
    58F71A79-B6EF-4403-93BB-57AE9042DD50.jpeg
    84.5 KB · Hit: 27

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Bu Bende de ara sıra oluyordu. İnternet yok diyor ama pcden kablolu şekilde baktığımda vardı. TürkTelekom Kullanıyorum Bende Kendi Kendine düzeliyordu.DNS ipleriniz kaç şuan bağlı olduğunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuzhan Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu Bende de ara sıra oluyordu. İnternet yok diyor ama pcden kablolu şekilde baktığımda vardı. TürkTelekom Kullanıyorum Bende Kendi Kendine düzeliyordu.DNS ipleriniz kaç şuan bağlı olduğunuz?
dns telefonda otomatikte de kablolu da bağlanmıyor zaten tamamen internet kopuk

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek