Neler Yeni

Çözüldü✓ her şey ÇALIŞIYOR EKRAN GELMİYOR YENİ SİSTEM yardımcı olurmusunuz

Aykut D.

80+ Gold
Hep bunlar güneş patlamalarindan (!)

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
R5 5500 6650XT SİSTEM oyun oynarken takıldı reset attı kapandı şimdi kasa çalışıyor kulaklık felan yanıyor ekran gelmiyor yardımcı olurmusunuz teşekkürler
Önceki yorumlarda bir arkadaş bahsetmiş. Monitörün kablosunu anakarta bağladıysanız görüntü alamazsınız. Ekran kartına bağlamanız lazım. Bunu kontrol edin tamirciye götürmeden önce.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Erdoğan Aktaş
Önceki yorumlarda bir arkadaş bahsetmiş. Monitörün kablosunu anakarta bağladıysanız görüntü alamazsınız. Ekran kartına bağlamanız lazım. Bunu kontrol edin tamirciye götürmeden önce.
anakarta monitör kablosu bağlandığını ilk defa duydum bunu bilmiyordum hocam teşekkürler

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
anakarta monitör kablosu bağlandığını ilk defa duydum bunu bilmiyordum hocam teşekkürler
Ek bilgi geçeyim madem bilmiyorsunuz. Normal şartlarda anakarta monitör kablosunu bağlayarak görüntü alabilirsiniz. Ancak işlemcinizin içerisinde dahili grafik birimi bulunması gerekiyor. R5 5500 de bulunmadığı için anakart üzerinden görüntü alamazsınız. Direkt ekran kartına bağlayarak sadece görüntü alınabilir.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Erdoğan Aktaş
Ek bilgi geçeyim madem bilmiyorsunuz. Normal şartlarda anakarta monitör kablosunu bağlayarak görüntü alabilirsiniz. Ancak işlemcinizin içerisinde dahili grafik birimi bulunması gerekiyor. R5 5500 de bulunmadığı için anakart üzerinden görüntü alamazsınız. Direkt ekran kartına bağlayarak sadece görüntü alınabilir.
şimdi anladım apu işlemciler için

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Erdoğan Aktaş
abiler gittik tamircide anlamadı herşeyi denedik yenisi ile değiştirerk ram anakart psu işlemci işlemci değişince çalıştı aynı işlemcinin sıfırını takınca

Top Bottom