Neler Yeni

Herhalde bu monitor alınır? ViewSonic VX2728J 27" 0.5 ms

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah

AyhanKaaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ayhan Kaan
Aynı monitör bende var 3.900 TL ye almıştım 6 ay önce. Menüsünde turbo seçeneği var 180 hz'e çıkıyor. Monitör üzerinde hoparlör de var ama ses çok kötü. Işık sızması yok ghosting yok. ölü piksel çıkmadı ama bu şans işi. Hdr var ama 60 hz'e çekiyor kendini kullanmıyorum. Parlaklığı ve renk kalitesi iyi. Arkadan güneş vurmuş ışık vurmuş etkilemiyor. Fiyatına göre iyi bir monitör ben memnunum. kampanyadan almıştım sonra satarım diye, satmadım kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı monitör bende var 3.900 TL ye almıştım 6 ay önce. Menüsünde turbo seçeneği var 180 hz'e çıkıyor. Monitör üzerinde hoparlör de var ama ses çok kötü. Işık sızması yok ghosting yok. ölü piksel çıkmadı ama bu şans işi. Hdr var ama 60 hz'e çekiyor kendini kullanmıyorum. Parlaklığı ve renk kalitesi iyi. Arkadan güneş vurmuş ışık vurmuş etkilemiyor. Fiyatına göre iyi bir monitör ben memnunum. kampanyadan almıştım sonra satarım diye, satmadım kullanıyorum
HDR 60 hz'ye çekiyor ya, kötü mü oluyor?

AyhanKaaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ayhan Kaan
180hz'den 60'a düşünce aradaki farkı anlayabiliyorsun. ama sen şu an 60hz kullanıyorsan bunu alıp hdr açarsan anlamazsın farkı.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,277
İsim
Selim
180hz'den 60'a düşünce aradaki farkı anlayabiliyorsun. ama sen şu an 60hz kullanıyorsan bunu alıp hdr açarsan anlamazsın farkı.
Hdr icin de 60hz de kullanmam ki hdr için ideal 400nt parlaklık olması lazım tam verim için bu yüzden 165hz normal kullanmak en mantıklısı. Turbo da bildiğim kadarıyla monitörün ömrünü kısaltıyor

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
180 hz sadece 30dk mı calışabiliyor yoksa hepmi 180 hz oluyor bide 180 hz yalınca renk, parlaklık kaybı oluyormu

hikayeli oyunlarda hdr yaparsın 60fps oynarsın mis gibi

AyhanKaaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ayhan Kaan
sürekli 180 hz çalışıyor. renk parlaklık kaybı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hdr icin de 60hz de kullanmam ki hdr için ideal 400nt parlaklık olması lazım tam verim için bu yüzden 165hz normal kullanmak en mantıklısı. Turbo da bildiğim kadarıyla monitörün ömrünü kısaltıyor
aslında 165 hz ve 180 hz arasındaki farkı anlamıyorsun bile ama madem var kullanayım dedim. Ömrünü kısalttığını biliyorum ne de olsa kendini zorluyor. Yoksa adamlar direkt 180hz diye satarlardı. Ama bakalım ne kadar kısaltacakmış test etmiş de olurum :)

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,277
İsim
Selim
sürekli 180 hz çalışıyor. renk parlaklık kaybı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aslında 165 hz ve 180 hz arasındaki farkı anlamıyorsun bile ama madem var kullanayım dedim. Ömrünü kısalttığını biliyorum ne de olsa kendini zorluyor. Yoksa adamlar direkt 180hz diye satarlardı. Ama bakalım ne kadar kısaltacakmış test etmiş de olurum :)
Aoc aldım bende 4500 e çok memnunum 0 ışık sızma

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,567
İsim
Heath Ledger
konu başlığını şiveli bir şekilde okuyan tek ben değilim inşallah

Dahası  
Reaksiyon skoru
0