Neler Yeni

Herhangi bir oyuna girince hoparlörden cızırtı geliyor

kosgarto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hamza Mutlu
İyi akşamlar. Yeni sistem topladım bütün parçaları sıfır aldım. Sistemi hazırladım ve oyunları yükledim. Dün ekran kartı daha gelmemişti ben oyuna girdiğimde sorunsuz oynadım seslerde de herhangi bir sorun yaşamadım fakat bugun ekran kartı geldi, onu taktım bilgisayarı hazırladım tekrar kullanmaya başladım ve aynı oyuna girdiğimde kulaklığımdan sürekli cızırtı alıyorum. Oyun kapalı iken hiç bir sorun yok. Youtube videosu olsun Twitch yayınları olsun gram cızırtı gelmiyor fakat herhangi bir oyuna girdiğim andan itibaren kulaklığımdan cızırtı geliyor. Oyundan çıktığımda sorun gidiyor. Anakart bios güncelledim, Ses kartını güncelledim fakat herhangi bir olumlu değişim almadım. Bir çok video izledim youtube den onları da yapmaya çalıştım fakat düzelmedi. Logitech S120 hoparlör çıkışı kullanıyorum o hoparlörün üzerine de Hyper X Cloud Earbuds takıyorum. Oyunda cpu nun çok ısındığını gördükten sonra cpu ya undervoltaj yapmıştım. Aceba ondan mı diye düşünüp bios reset attım fakat düzelmedi. Yardımcı olursanız çok memnun olurum..

Sistemim:
Ryzen 7 7700X İşlemci
Galax rtx4070 ti ex gamer white Ekran kartı
Gigabyte B650M ds3h Anakart
Kingston fury (2x16) ddr5 6000 mhz Ram
Kingston kc3000 SSD
Rush punch 750 w Power

Top Bottom