Neler Yeni

Herkes kulaklığını fotosunu atsın

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Kulaklık hifi özelliğine sahipmiş 🤤
Ben de kaliteli bir kulaklık almayı düşünüyorum da elimdeki gamepower medusayı 2. Elden satmayı planlıyorum. Kulakiçi alma planım var memnun musun kulaklıktan? Ses kalitesi basslar ve tizler nasıl?

Phenoma

80+ Silver
G Pro X

IMG_20210508_113444.jpg

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Kulaklık hifi özelliğine sahipmiş 🤤
Ben de kaliteli bir kulaklık almayı düşünüyorum da elimdeki gamepower medusayı 2. Elden satmayı planlıyorum. Kulakiçi alma planım var memnun musun kulaklıktan? Ses kalitesi basslar ve tizler nasıl?
Her yönüyle memnunum hocam fakat şu an ZS5'in sıfırını almanızı önermem. KZ bu modelde revizyona gitti, yenilerinde filtreye yakın 2 adet BA sürücü konumlandırdı. Öyle olunca tizler parlama yapıyormuş, S Ş sesleri kulağı tırmalıyormuş, kullanıcı yorumları bu yönde. Benimki önceki model olduğu için o anlamda şanslıyım. Siz sıfırını alırsanız büyük ihtimalle revizyonlu model gelir ve sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bütçe olarak ne kadar ayırmayı düşünüyordunuz?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Her yönüyle memnunum hocam fakat şu an ZS5'in sıfırını almanızı önermem. KZ bu modelde revizyona gitti, yenilerinde filtreye yakın 2 adet BA sürücü konumlandırdı. Öyle olunca tizler parlama yapıyormuş, S Ş sesleri kulağı tırmalıyormuş, kullanıcı yorumları bu yönde. Benimki önceki model olduğu için o anlamda şanslıyım. Siz sıfırını alırsanız büyük ihtimalle revizyonlu model gelir ve sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bütçe olarak ne kadar ayırmayı düşünüyordunuz?
Şu an karar vermedim araştırma sürecindeyim kulaküstü almayacağım kesin. Diğer mevzuları için de araştırıyorum

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

BeKo'O

80+ Silver
Aga o kulaklık efsane değil mi ya. Ses kalitesi o kadar iyi ki başka bir telefon kulaklığı kullanamiyorsun hepsinin sesi kötü gelmeye başlıyor.
Aga ''Telefon'' kulaklığı olarak öyle gerçekten çok başarılı ama kulakiçi kulaklıklarda benim en sevdiğim, hem ses kalitesi hem ergonomik silikonları olması kaliteli olması nedeniyle JBL t110

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Polygold pg-6920

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR