Neler Yeni

Herkes Kullandığı Kulaklıklarını Yazsın Memnun Musunuz Neden ?

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
selam arkadaşlar bende kulaklık almak istiyorum da kararsızıım oyun oynuyorum genelde cs go tarzı ses kasabileceğim bir kulaklık istiyorum siz hangisini kullanıyorsunuz ve neden

kyilmaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Kubilay Yılmaz
Razer Blackshark v2 usb modelini kullanıyorum, kulaklık takmayı seven fakat konfora önem veren birisiyim bence gayet rahat. Ses kaliteside tatmin ediyor beni

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Razer Blackshark v2 usb modelini kullanıyorum, kulaklık takmayı seven fakat konfora önem veren birisiyim bence gayet rahat. Ses kaliteside tatmin ediyor beni
fiyatını nasıl knka memnun musun mikrofonundan felan yayın yapmayı düşünüyorum da orda kullaıcam

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
Sennheiser hd560s kullanıyorum. Bunun yanında kulak içi olarak Truthear hexa ve Moondrop Chu arasında gidip geliyorum.
Önerim 2000tl altında kulak içi alın. Hatta Sennheiser hd25plus gibi bir modele kadar kulak içi model alın.
Kulak içi modeller ses karakteri ve kalitesi bakımından inanılmaz derecede kaliteli oluyor.
Ses kasma konusuna gelince; windows uzamsal ses ayarını aktiflestirin. Bu size oyuncu kulaklıklarının verdiği 5.1 desteğini verecektir.

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sennheiser hd560s kullanıyorum. Bunun yanında kulak içi olarak Truthear hexa ve Moondrop Chu arasında gidip geliyorum.
Önerim 2000tl altında kulak içi alın. Hatta Sennheiser hd25plus gibi bir modele kadar kulak içi model alın.
Kulak içi modeller ses karakteri ve kalitesi bakımından inanılmaz derecede kaliteli oluyor.
Ses kasma konusuna gelince; windows uzamsal ses ayarını aktiflestirin. Bu size oyuncu kulaklıklarının verdiği 5.1 desteğini verecektir.
kulaküstü daha rahat oolmaz mı knka önerin için teşekkür ederim bakarım onlarada bi

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
selam arkadaşlar bende kulaklık almak istiyorum da kararsızıım oyun oynuyorum genelde cs go tarzı ses kasabileceğim bir kulaklık istiyorum siz hangisini kullanıyorsunuz ve neden
Logitech G335 beyaz,mikrofon sesi çok az veriyor.Ses kasması gayet iyi,rahat ancak büyük kafalılara önermem,kablosu çabuk aşınıyor ve jak olduğu için kırılma riski var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
seçkin yılmaz
selam arkadaşlar bende kulaklık almak istiyorum da kararsızıım oyun oynuyorum genelde cs go tarzı ses kasabileceğim bir kulaklık istiyorum siz hangisini kullanıyorsunuz ve neden,
kral bu benim düşüncem kesinlikle ama kesinlikle saygısızlık olmason,bence o kadar üst sekment olmasına gerek yok 7.1 kulaklık olsun hani kalitesi bilindik olsun daha iyi örnek vereyim.

benim rampage k27im vardı zamanında şoktan 50 liraya aldım,kulaklığı 2 yıl kullandım kulağımıda hiç rahatsız etmedi.

yani bi ses kasmak için 2000-3000 tl vermeye gherek yok gibi

(yanlış anlayanlar için kimseye saygısızlık yapmıyorum bu benim düşüncem)

1v9uknow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ayhan TOPCU
Cloud 2 wireless. Kablolu modelinden geçtim, gerçekten her anlamda çok iyi. İmkan varsa kesinlikle tavsiye ederim.

QWuiet

80+ Bronze
Havit 630BT kulaklık 1. Aydında SADECE kafamı içine yerleştirmek için iki kulak yerinden tutup esnettim (İNSAN GİBİ) ve çıt diye bir ses geldi kırılmış , dışarıya çıkamıyorum batladığım için ,dip ses var, dışarıya AŞIRI ses veriyor

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,608
İsim
Yavuz
Gamepower fujin. Fp ürün herkeste tavsiye ediyor.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
logitech g pro x

Cihangir

80+ Gold
Corsair void elite kullanıyorum, sesi az sesler kasılmıyor ve ekolayzer ayari cok sinir bozucu bundan once gamepower medusa kullanıyordum dip ses sorunu vardı ama corsairden daha iyi bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Corsair void elite kullanan varsa ekolayzer ayarı atabilir mi

Top Bottom