Neler Yeni

Herkes Kullandığı Kulaklıklarını Yazsın Memnun Musunuz Neden ?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Selim
Blackshark v2x rahat, kulağımı yakmıyor, sesi güzel, son ses seviyesi bence yüksek, ses seviyesini program içinden ortalama ruh halinde 50 enerjiksem 100e alıp kullanıyorum windows üzerinde sabit 70ses seviyesi. fp diyebilirim şuanki fiyatını bilmiyorum 500ken aldım.

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
Corsair void elite kullanıyorum, sesi az sesler kasılmıyor ve ekolayzer ayari cok sinir bozucu bundan once gamepower medusa kullanıyordum dip ses sorunu vardı ama corsairden daha iyi bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Corsair void elite kullanan varsa ekolayzer ayarı atabilir mi
bende onlara baktım knka da dip ses felan diyince almadım kaldı öyle

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
kulaküstü daha rahat oolmaz mı knka önerin için teşekkür ederim bakarım onlarada bi
Konfor konusunda kulak üstünün rakibi yok ama bu tarz IEM'ler kulak içi modeller arasında en rahat olanlar.
Ses kalitesi konusunda ise 3000tl'ye kadar hiç bir model 400 civarında satılan Tangzu waner ya da Moondrop Chu'nun yanına bile yaklaşamıyor

kral bu benim düşüncem kesinlikle ama kesinlikle saygısızlık olmason,bence o kadar üst sekment olmasına gerek yok 7.1 kulaklık olsun hani kalitesi bilindik olsun daha iyi örnek vereyim.

benim rampage k27im vardı zamanında şoktan 50 liraya aldım,kulaklığı 2 yıl kullandım kulağımıda hiç rahatsız etmedi.

yani bi ses kasmak için 2000-3000 TL vermeye gherek yok gibi

(yanlış anlayanlar için kimseye saygısızlık yapmıyorum bu benim düşüncem)
See kasmak için ihtiyacınız olan 3 şey
Sağ kanal
Sol kanal
Windows uzamsal ses (windows 10 ile geliyor)

Hoparlör bile iş görür.
3-4bin tlyi oyuncak gibi donanımlar için harcamayın. Düzgün bir kulaklık alın.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,226
İsim
Ahmet Sevinç
Razer Blackshark v2 usb modelini kullanıyorum, kulaklık takmayı seven fakat konfora önem veren birisiyim bence gayet rahat. Ses kaliteside tatmin ediyor beni
hocam bende aynı modeli kullanıyorum benceen büyük esneği pedleri ayarladığımız kısımda bir sabitleyici olmaması mesela çıkarırken sonuna kadar açılabiliyor

birde kulaklığın ses kasması yeterli bence yazılımıda keza güzel almayı düşünenlere indirimle tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
fiyatını nasıl knka memnun musun mikrofonundan felan yayın yapmayı düşünüyorum da orda kullaıcam
Razer blackshark v2x çokiyi kendim kullanıyorum mikrofonu falan çok net

hocam bende aynı modeli kullanıyorum benceen büyük esneği pedleri ayarladığımız kısımda bir sabitleyici olmaması mesela çıkarırken sonuna kadar açılabiliyor

birde kulaklığın ses kasması yeterli bence yazılımıda keza güzel almayı düşünenlere indirimle tavsiye ederim
Hocam yazılımı varmı ben bi tane indirdim hala serial kodu yazmadım 7.1 açılıyormuş sadece başka bir yazılım varmı

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,226
İsim
Ahmet Sevinç
Razer blackshark v2x çokiyi kendim kullanıyorum mikrofonu falan çok net

Hocam yazılımı varmı ben bi tane indirdim hala serial kodu yazmadım 7.1 açılıyormuş sadece başka bir yazılım varmı
hocam razer synapse indirmeniz gerekiyor herhalde veya aratın modeli siteye gidin indirin o size kendi uygulamalarını sunacak 3 tanesi gerekliydi onları indirmenizde fayda var
ben kod istiyor zannettim ama synapse üzerinden bakınınca gerek yokmuş belki ürünü kayıt etmete çalışmışsınızdır
( thx special auto , razer synapse ve cortex indirmeniz lazım galiba )
düzeltme : v2x kullanıyormuşsunuz onun içinden çıkan bir kod olması lazım synapse filan desteklemiyor onu anca bi yazılımı var oradan ayarlayabilirsiniz bu arada sanal 7.1 var

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
hocam razer synapse indirmeniz gerekiyor herhalde veya aratın modeli siteye gidin indirin o size kendi uygulamalarını sunacak 3 tanesi gerekliydi onları indirmenizde fayda var
ben kod istiyor zannettim ama synapse üzerinden bakınınca gerek yokmuş belki ürünü kayıt etmete çalışmışsınızdır
( thx special auto , razer synapse ve cortex indirmeniz lazım galiba )
düzeltme : v2x kullanıyormuşsunuz onun içinden çıkan bir kod olması lazım synapse filan desteklemiyor onu anca bi yazılımı var oradan ayarlayabilirsiniz bu arada sanal 7.1 var
Hocam benim kulaklığın kutusu kömürlükte o yüzden inmeye üşeniyorum onun içinde bir kod geldi internetten razer 7.1 surrond sound diye bi uygulama indirdim ondada girişte o kutudaki kodu girmen gerekiyor bende üşendim gitmedim duruyor

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,226
İsim
Ahmet Sevinç
Hocam benim kulaklığın kutusu kömürlükte o yüzden inmeye üşeniyorum onun içinde bir kod geldi internetten razer 7.1 surrond sound diye bi uygulama indirdim ondada girişte o kutudaki kodu girmen gerekiyor bende üşendim gitmedim duruyor
o zaman kullanamazsınız hocam

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,312
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
selam arkadaşlar bende kulaklık almak istiyorum da kararsızıım oyun oynuyorum genelde cs go tarzı ses kasabileceğim bir kulaklık istiyorum siz hangisini kullanıyorsunuz ve neden
Razer Kraken TE kullanıyorum. Ses ve mikrofon kalitesi gayet iyi ama kafa bandı soyulmaya başladı (1.5 yıl)

Top Bottom