Neler Yeni

Herkese Çok Teşekkürler ve Bugün Gece Mesaisindeyiz :)

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Yönetim kadrosu bir an önce geliştirilirse güzel olur. Noktalama kurallarına uyulmasının çok ağır olmadığını biliyorum ama cümlenin sonuna "." koymayanlar bile var. Adam "arkadaşlar" kelimesini "aardaşlar" diye yazmış ama düzeltilmiyor. Umarım ilerleyen günlerde dediğim gibi yönetim kadrosu genişler ve konu başlıkları daha açıklayıcı şekilde düzenlenir ve verdiğim örneklerdeki gibi çok küçük olmayan yazım kurallarını düzelten moderatörler olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Tony Montana
Değerli dostlarım kesinlikle sizlerden bu kadar büyük bir talebi asla beklemiyorduk ve şuanda çok yoğun bir talep ile karşı karşıyayız. Ben samimi adamım beni bilirisiniz açıkcası dev bir forum ekibi kurmak için elimizde yüksek bütçeler yok ama zamanla olacağını umuyoruz onun için şuan çok küçük bir ekibiz ve bu açığımızı kapatmak için forumu daha da güzelleştirmek, konuları derleyip toplamak, gerekli uyarıları geçmek için bugün gerekirse sabahlayacağız ve elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Her şey için teşekkürler :love:

ZABAHA GADAR BURDAYIK ,ZABAHA GADAR!

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Yönetim kadrosu bir an önce geliştirilirse güzel olur. Noktalama kurallarına uyulmasının çok ağır olmadığını biliyorum ama cümlenin sonuna "." koymayanlar bile var. Adam "arkadaşlar" kelimesini "aardaşlar" diye yazmış ama düzeltilmiyor. Umarım ilerleyen günlerde dediğim gibi yönetim kadrosu genişler ve konu başlıkları daha açıklayıcı şekilde düzenlenir ve verdiğim örneklerdeki gibi çok küçük olmayan yazım kurallarını düzelten moderatörler olur.
Emin ol ilk fırsatta bunu uygulayacağız. Eleştirin bizi geliştirir teşekkürler

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
@Abdullah Hacıgül hocam bir önerim olacak, profilin ve bildirimlerin gösterildiği zil, sayfa ile sabit dursa daha güzel olur bence. Bildirim geldiğinde mesajdan kopup yukarı çıkmaya çalışmak gerekmez diye düşünüyorum.
Hayırlı olsun bu arada. :D

GodlyPain

80+ Bronze
Forumda Reklamlar Az, Sevindim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Anıl Çelik
Canını yediğim açar açmaz reklamı yapistirmasaydin iyidi be. Hayırlı olsun :).

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emre Can Tuna
Facebook
emrecantuna5955
Twitter
emrecantuna59
Başarılarınız devamını dilerim. Yazım denetimi konusunda yakın zamanda Technopat Sosyal'e eklenen özelliği kullanabilirsiniz. Yazı yazdıktan sonra düzelt butonuna bastığınızda gerekli ufak ayarlamaları yapıyor.
Ekran Görüntüsü (3).png

ReKs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Talha
Twitter
Talhagndzz0
Yeni video nezaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Burhan Filiz
Değerli dostlarım kesinlikle sizlerden bu kadar büyük bir talebi asla beklemiyorduk ve şuanda çok yoğun bir talep ile karşı karşıyayız. Ben samimi adamım beni bilirisiniz açıkcası dev bir forum ekibi kurmak için elimizde yüksek bütçeler yok ama zamanla olacağını umuyoruz onun için şuan çok küçük bir ekibiz ve bu açığımızı kapatmak için forumu daha da güzelleştirmek, konuları derleyip toplamak, gerekli uyarıları geçmek için bugün gerekirse sabahlayacağız ve elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Her şey için teşekkürler :love:
Arkandayız abi Allah yolunu açık eder inşallah forum büyür ve gelişir iyi yerlere gelir Allahın izniyle ya ❤❤❤

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,130
Üyeler
146,646
Son üye
Artequirt
Top Bottom