Neler Yeni

Çözüldü✓ Hesabımın mesaj düzenleme özelliği görünmüyor.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,414
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Gerçekten böyle bir şey yapacağıma inanan varsa diyecek bir şey bulamıyorum...

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Lan aga ne gibi bir garezi olabilir adama. Garezi olsa düzeltmeyi mi iptal eder :D
Tartışmaya veya saygısızlığa gerek yok.
Sorun anlatıldı, açıklaması yapıldı, sorun düzeltildi, konu çözüldü olarak işaretlendi.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,895
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Hocam ben F5 çektikten sonra 1 saniyeliğine 5 tane bildirim gözüküyor sonra o bildirimler yok oluyor. Her F5 çekmemde oluyor bu.
1603369004621.png

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Tartışmaya veya saygısızlığa gerek yok.
Sorun anlatıldı, açıklaması yapıldı, sorun düzeltildi, konu çözüldü olarak işaretlendi.
Tm konu açıklandığı halde adam hala ne diyor bana diyeceğine saçma yorum atanlara de.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Tm konu açıklandığı halde adam hala ne diyor bana diyeceğine saçma yorum atanlara de.
Konu içerisinde sana hakaret edildiğini göremedim, ama sen "mal mal yorumlar görüyorum" yazarak DA-Forum'un diğer tüm üyelerine hakaret etmiş oluyorsun.
Belki bu mesajın yönetimin gözünden kaçmış olabilir ama "Uygunsuz Dil" ile uyarılması gereken üyesin.
Artık yetkili olmadığım için, normal bir üye olarak yanlış yaptığını düşündüğüm başka bir üyeyi "saygılı ol" anlamında düzgünce uyardım.
Sana hakaret eden olsaydı, aynı şeyi onlar için de yapar ve raporlardım.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Konu içerisinde sana hakaret edildiğini göremedim, ama sen "mal mal yorumlar görüyorum" yazarak DA-Forum'un diğer tüm üyelerine hakaret etmiş oluyorsun.
Belki bu mesajın yönetimin gözünden kaçmış olabilir ama "Uygunsuz Dil" ile uyarılması gereken üyesin.
Artık yetkili olmadığım için, normal bir üye olarak yanlış yaptığını düşündüğüm başka bir üyeyi "saygılı ol" anlamında düzgünce uyardım.
Sana hakaret eden olsaydı, aynı şeyi onlar için de yapar ve raporlardım.
Aynen kardeşim doğrudur bu arada sen söylemeseydin report yemicektim :D Modluğu bıraktığı halde adamın yöneticilere faydası oluyor :D

• Hahaha
Reaksiyonlar: Tera

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Aynen kardeşim doğrudur bu arada sen söylemeseydin report yemicektim :D Modluğu bıraktığı halde adamın yöneticilere faydası oluyor :D
Başkası raporladı mı bilmiyorum ama seni ben mesajı yazdığın zaman raporlamıştım, geri dönüş alamadım. Reddedilmiş olması lazım.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Başkası raporladı mı bilmiyorum ama seni ben mesajı yazdığın zaman raporlamıştım, geri dönüş alamadım. Reddedilmiş olması lazım.
Hocam özelden bir şey soracağım bi bakar mısın?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
  • Beğen
Reaksiyonlar: Tera
Top Bottom