Neler Yeni

HGS ÜCRETLERİNE DEV ZAM!

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,531
İsim
Burak Karadağ

HGS otomatik yükleme tutarında alt limit yüzde 40 zam ile birlikte 245 TL olarak güncellenecek. Yeni tarife 19 Ağustos'tan itibaren geçerli olacak.​

HGS alt limit fiyatları en son 1 Nisan'da yapılan yüzde 75'lik zamla 175 TL'ye yükseltilmişti. Temmuz ayında köprü ve otoyol ücretlerine yapılan zamların ardından HGS limitlerinde güncelleme yapılması gerektiği belirtilmişti. Yeni düzenlemeyle HGS üyelerinin otoyol ve köprü geçişlerinde yetersiz bakiye sorunu yaşamasının önüne geçilmesi amaçlanıyor. Otomatik yükleme tutarının 245 TL'ye güncelleneceği belirtiliyor.

BANKALAR MESAJLA BİLDİRECEK​

Bankalar bu hafta yeni ücret tarifesini müşterilerine kısa mesaj yoluyla iletecekler ve yeni fiyat tarifesi 19 Ağustos'tan itibaren uygulanmaya başlayacak.

hgs-ucretlerine-dev-zam-yeni-tarife-pazartesi-17721401_869_amp.jpg

Reindi

80+ Silver

HGS otomatik yükleme tutarında alt limit yüzde 40 zam ile birlikte 245 TL olarak güncellenecek. Yeni tarife 19 Ağustos'tan itibaren geçerli olacak.​

HGS alt limit fiyatları en son 1 Nisan'da yapılan yüzde 75'lik zamla 175 TL'ye yükseltilmişti. Temmuz ayında köprü ve otoyol ücretlerine yapılan zamların ardından HGS limitlerinde güncelleme yapılması gerektiği belirtilmişti. Yeni düzenlemeyle HGS üyelerinin otoyol ve köprü geçişlerinde yetersiz bakiye sorunu yaşamasının önüne geçilmesi amaçlanıyor. Otomatik yükleme tutarının 245 TL'ye güncelleneceği belirtiliyor.

BANKALAR MESAJLA BİLDİRECEK​

Bankalar bu hafta yeni ücret tarifesini müşterilerine kısa mesaj yoluyla iletecekler ve yeni fiyat tarifesi 19 Ağustos'tan itibaren uygulanmaya başlayacak.

hgs-ucretlerine-dev-zam-yeni-tarife-pazartesi-17721401_869_amp.jpg
neden sonra devlet yolunu kullanıyorsun oluyor bir yere giderken hep iş arabasıyla d100 ü kullanıyorum bozuk falan ama beleş

Keyfen

80+ Bronze
hani bazen bağır bağıra ekonomi ile alakalı malum kişilerle alakalı 2 saat boyunca aralıksız çat çat çat çat ağzıma geleni yazmak söylemek istiyorumda büyük ihtimal sayfaya F5 basamadan giderim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,906
İsim
Emir Yusuf
Anladığım kadarıyla sadece yükleme limiti zamlanmış. Bunda bir şey yok ki. Ben Sakarya-İstanbul Anadolu'ya kuzeyden gittiğimde 145 ₺ ödüyorum tek gidişte. 75 ₺ 75 ₺ yükleyeceğine 200 200 yüklesin ne fark eder. Ayrıca sen bunu değiştirebiliyorsun zaten HGS alırken. Alt limiti kendin belirliyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,531
İsim
Burak Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hani bazen bağır bağıra ekonomi ile alakalı malum kişilerle alakalı 2 saat boyunca aralıksız çat çat çat çat ağzıma geleni yazmak söylemek istiyorumda büyük ihtimal sayfaya F5 basamadan giderim
Sokak ropörtajında konuşan kişiden sonra forumda yazanda tutuklanır ve ilk sana denk gelir ve kurban sen olursun. Hiç yazma :)

Keyfen

80+ Bronze
Sokak ropörtajında konuşan kişiden sonra forumda yazanda tutuklanır ve ilk sana denk gelir ve kurban sen olursun. Hiç yazma :)
yok yok az kaldı zaten, kafe sahibi değiştimi eski kafe sahibine çok laf etme hakkı doğar bilyiosun o zamanı bekliyorum

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,172
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
doğru bu arada 45 yaşında emeklilik bizim ülkede gördüm avrupada hep 60 dan başlıyor emeklilik
Adam gerekli primi doldurmuş emekli oluyor neden bu kadar tuhaf karşılanıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,109
Üyeler
152,410
Son üye
EL TURCO OFFICIAL
Top Bottom