Neler Yeni

Öneri Hi-Fi kulak içi kulaklık önerebilir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Buğra
Bütçe
2000
merhabalar öncelikle bi süredir kayıpsız müzik dinlemek için kulak içi kulaklık arıyorum ama pek bilgili değilim f/p ürünü kaliteli bir kulaklık önerebilir misiniz

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,779
İsim
Enes Tutar
Bu fiyatlara tam verimi alamayabilirsiniz. Ama başlangıç için sennheiser ıe40 pro olabilir.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,515
İsim
Oğuz Oğuz
merhabalar öncelikle bi süredir kayıpsız müzik dinlemek için kulak içi kulaklık arıyorum ama pek bilgili değilim f/p ürünü kaliteli bir kulaklık önerebilir misiniz
Oppo enco x2. Sıfırı kalmadı ama 2.elde var.

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
Bu fiyatlara tam verimi alamayabilirsiniz. Ama başlangıç için sennheiser ıe40 pro olabilir.
tamamdır bir göz atacağım bir de kz zsx hakkında bi bilginiz var mı varsa o nasıl
Ie40 çok eski bir model ve pek fiyatını hak etmiyor artık.
Kz konusunda hiç bulaşma derim. Kz Türkiye distribütörü hakkında bir bilgim yok belki işini iyi yapıyordur ama firmanın kendisi gerçekten içler acısı; stabil bir performans veremiyorlar.
İstediğin kulaklığa gelince; Moondrop Chu 2, Tangzu waner ve Truthear hola bütçe segmentindeki en iyi modeller. Güncel fiyatları ne kadar tl olur bilmiyorum 20 dolar civarında fiyatları var.
Eğer biraz daha iyi bir seçenek ararsan 55 dolara Truthear Zero RED 80 dolara Truthear hexa var. Bu modeller bütçe segmentindeki en iyi seçenekler.

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, pubg.
Ie40 çok eski bir model ve pek fiyatını hak etmiyor artık.
Kz konusunda hiç bulaşma derim. Kz Türkiye distribütörü hakkında bir bilgim yok belki işini iyi yapıyordur ama firmanın kendisi gerçekten içler acısı; stabil bir performans veremiyorlar.
İstediğin kulaklığa gelince; Moondrop Chu 2, Tangzu waner ve Truthear hola bütçe segmentindeki en iyi modeller. Güncel fiyatları ne kadar TL olur bilmiyorum 20 dolar civarında fiyatları var.
Eğer biraz daha iyi bir seçenek ararsan 55 dolara Truthear Zero RED 80 dolara Truthear hexa var. Bu modeller bütçe segmentindeki en iyi seçenekler.
hocam moondrop chu 2 kablosuz mu acaba ben pubg oynamak için alacağımda ses kasma konusunda bildiğim kadarıyla bu kulaklıklar iyi bütçe sıkıntım çok yok ama kafamda max bütçe 1500 gibi bir şey bir öneriniz var mıdır ?

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
hocam moondrop chu 2 kablosuz mu acaba ben PUBG oynamak için alacağımda ses kasma konusunda bildiğim kadarıyla bu kulaklıklar iyi bütçe sıkıntım çok yok ama kafamda max bütçe 1500 gibi bir şey bir öneriniz var mıdır ?
Kablolu.
Kablosuz Moondrop space travel modeline bakabilirsiniz.

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, pubg.
Kablolu.
Kablosuz Moondrop space travel modeline bakabilirsiniz.
kablolu iyi olur gecikme açısından mic önemli değil fazla şu an void elite kullanıyorum gram ses kasamıyorum ben bunu 600 e aldığımda arkadaşım 100 liraya kz almıştı benden kat kat iyi ses kasıyor şu an.

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
kablolu iyi olur gecikme açısından mic önemli değil fazla şu an void elite kullanıyorum gram ses kasamıyorum ben bunu 600 e aldığımda arkadaşım 100 liraya kz almıştı benden kat kat iyi ses kasıyor şu an.
Chu 2'nin mikrofonlu versiyonu var zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,789
Üyeler
152,117
Son üye
seareyz
Top Bottom