Neler Yeni

hiç derste gülme krizine girdinizmi

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,258
İsim
Eren Karakılıç
İki ders boyunca güldüğümüz espriler vardır. Dersten atılmışlığım var kaç kere bu yüzden.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dersin başına gülmeye başlayıp ders sonuna kadar saçma saçma güldüğümüzü hatırlıyorum bir yandan tutmaya çalışıyoruz bir yanda krizdeyiz hayatımın en eğlenceli anlarından biriydi aklıma geldikçe gülümsüyorum (Evet sürekli gülme krizine giriyorduk) ama hatırlamıyorum neler olduğunu
bide ben sınıftaki en sinirli 2. öğretmendi nasıl tuttuğumu sen düşün
Mesaj otomatik birleştirildi:

İki ders boyunca güldüğümüz espriler vardır. Dersten atılmışlığım var kaç kere bu yüzden.
bende türkçe dersinde bi kaç kere atılmıştım

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
arkadaşlar hiç dersteyken gülme krizine girdiğiniz oldumu ben başlayayım
bizim sınıfta bi tane kızın ablasının adı zemzem di yanımda bir arkadaşım vardı ömer diye dersin sonuna kadar gülme krizine girdik hoca az kalsın sınıftan atıyordu
Ben 6. sınıfken 8. sınıf abiler vodka getirip sarhoş olmuş. Tesadüfen onların sınıfına girdim benimle konuşuyorlardı sonra sınıftan çıkmayı unuttum hoca gelmiş neyse beni fark etmedi bakıyorum konulara. O sarhoş olan çocuk hocanın yanına gidip Hocam yapacağınız sınavın taa diyip çok zordu ya dedi tüm sınıf ders boyunca ana güldü.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,916
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Benim ilk ders kafama, rafın üzerinden birinin proje ödevi düşmüştü (İçinde ışık yanan kartondan ev). Bu yüzden bütün gün sınıfta birileri kendini tutamayıp gülüyordu. Her ders 3-5 kişi :D

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ben 6. sınıfken 8. sınıf abiler vodka getirip sarhoş olmuş. Tesadüfen onların sınıfına girdim benimle konuşuyorlardı sonra sınıftan çıkmayı unuttum hoca gelmiş neyse beni fark etmedi bakıyorum konulara. O sarhoş olan çocuk hocanın yanına gidip Hocam yapacağınız sınavın taa diyip çok zordu ya dedi tüm sınıf ders boyunca ana güldü.
bende okulda şarap yapmaya çalışmıştım bende suluk vardı arkadaşta üzüm getirmişti ikisini karıştırdık ama bişey olmadı bide okulun ilk günüydü

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
ToTo Büyük Yamırta anısını hatırladım. O laf yüzünden 2 saat gülmemi tutamadım hocada kızmıştı hala gülüyodum :D

Asozkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Sami Özkan
Derste zannetmiyorum ama tenefüste baya bi yerlere yatmıştım

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
''-mi'' ayrı.

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,756
İsim
Ahmet Baran
Gülmekten ağladım hoca dalga geçiyorum sanıp dersten attı

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Hocanın pantolonuna elektrik bantı yapıştırmıştım bir keresinde o zaman çok gülmüştüm.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
arkadaşlar hiç dersteyken gülme krizine girdiğiniz oldumu ben başlayayım
bizim sınıfta bi tane kızın ablasının adı zemzem di yanımda bir arkadaşım vardı ömer diye dersin sonuna kadar gülme krizine girdik hoca az kalsın sınıftan atıyordu
OOooo say say bitmez bütün ders hayatım gülme krizleriyle geçiyor.

Top Bottom