Neler Yeni

Çözüldü✓ Hikayeli oyun için KZ kulaklık

A Y C

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Yahya Coşkun
Steam
https://steamcommunity.com/id/AhmetYahya
Discord
ahmetyahya
Bütçe
250
Genellikle oyun oynarken kullanıyorum onun dışında pek kullanmıyorum gözüme kestirdiğim 3 tane kulaklık bar KZ ZS3, KZ ED12, QKZ VK4 hangisi benim için daha iyi olur?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Evil Belief

Son düzenleme:

SHODAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Ali Kls
Genellikle oyun oynarken kullanıyorum onun dışında pek kullanmıyorum gözüme kestirdiğim 3 tane kulaklık bar KZ ZS3, KZ ED12, QKZ VK4 hangisi benim için daha iyi olur?

@Evil Belief
O bütçede Kz Edx en iyisi diye biliyorum. (direkt bizim ülkede satışı olanlardan) Normalde Qkz Vk4 önerirdim fakat Qkz kulaklığın tasarimiyla beraber ses karakterini tamamen değiştirdi, eskisi gibi iyi değil.

A Y C

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Yahya Coşkun
Steam
Discord
ahmetyahya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O bütçede Kz Edx en iyisi diye biliyorum. (direkt bizim ülkede satışı olanlardan) Normalde Qkz Vk4 önerirdim fakat Qkz kulaklığın tasarimiyla beraber ses karakterini tamamen değiştirdi, eskisi gibi iyi değil.
kz zs3 dış sesi baya kesiyormuş diye duydum daha uygun olabilir mi?

SHODAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Ali Kls
kz zs3 dış sesi baya kesiyormuş diye duydum daha uygun olabilir mi?
Ses kalitesi olarak "klasik kz tonalitesi" deniliyor. Dış sesi kesmek istiyorsanız aldığınız kulaklığı memory foam eartip'lerle kullanabilirsiniz. Comply gibi çok pahalı eartipler varken bizim burda 30-40 liraya ucuza satilanlar da var (denemedim). Ama en etkili yöntem kulak içinin üstüne eski veya kullanmadığınız bir kulak üstünü takmak olacaktır. Sirf ses kesmek için zs3'e gerek yok bence.

A Y C

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Yahya Coşkun
Steam
Discord
ahmetyahya
Ses kalitesi olarak "klasik kz tonalitesi" deniliyor. Dış sesi kesmek istiyorsanız aldığınız kulaklığı memory foam eartip'lerle kullanabilirsiniz. Comply gibi çok pahalı eartipler varken bizim burda 30-40 liraya ucuza satilanlar da var (denemedim). Ama en etkili yöntem kulak içinin üstüne eski veya kullanmadığınız bir kulak üstünü takmak olacaktır. Sirf ses kesmek için zs3'e gerek yok bence.
ses kessin belli bir kaliteninde üstünde olsun istiyorum o yüzden kz marka araştırdım.

SHODAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Ali Kls
ses kessin belli bir kaliteninde üstünde olsun istiyorum o yüzden kz marka araştırdım.
Aslinda kz çok popüler bir kulaklık üreticisi fakat sanılanın aksine o kadar da kaliteli değil. Tabi ki çoğunluğun kullandığı bloated bassdan başka bir şeye sahip olmayan kulakliklardan iyi. Eğer bütçenizi daha da arttırabilirsiniz Blon Bl03 var, aliexpressden almanız gerek ama.

A Y C

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Yahya Coşkun
Steam
Discord
ahmetyahya
Aslinda kz çok popüler bir kulaklık üreticisi fakat sanılanın aksine o kadar da kaliteli değil. Tabi ki çoğunluğun kullandığı bloated bassdan başka bir şeye sahip olmayan kulakliklardan iyi. Eğer bütçenizi daha da arttırabilirsiniz Blon Bl03 var, aliexpressden almanız gerek ama.
bütçe 250 ayrıca 250tlye alabieceğim en kaliteli kulak içi kulaklık yazarsanız sevinirim

SHODAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Ali Kls
edx pro nasıl

birde edx in kablosu bakır gibi edx pro yu tam anlamadım ama
Edx pro hakkında bilgi sahibi oldugumu söyleyemem maalesef, başkası yardımcı olabilir.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Ben KZ Zex kullanıyorum 299₺ye almıştım. Çok temiz ve güzel bir sesi var. @Evil Belief 'in tavsiyesiyle almıştım. Basslar biraz az ama temiz bir sesi var.

Top Bottom