Neler Yeni

Öneri Hikayesiz yarış oyunu önerisi

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,264
İsim
C Ş
Midnight Club 2'ya bir bak hocam belki beğenirsin. 2002 yapımı Rockstars Games oyunu. Hikayeliden kastınız nedir tam anlamadım ama bunda sırayla arabalarla yarışıp kazanınca arabaları alıyorsunuz. Hiç oynamayan biri için çok zorlayıcı gelebilir. Yarışlar illet derecede zor.

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Samet Yeniköy
Midnight Club 2'ya bir bak hocam belki beğenirsin. 2002 yapımı Rockstars Games oyunu. Hikayeliden kastınız nedir tam anlamadım ama bunda sırayla arabalarla yarışıp kazanınca arabaları alıyorsunuz. Hiç oynamayan biri için çok zorlayıcı gelebilir. Yarışlar illet derecede zor.
yok hocam yeni oyun olursa daha iyi olur grafik ve sesleri daha iyi olması açısından

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,264
İsim
C Ş
yok hocam yeni oyun olursa daha iyi olur grafik ve sesleri daha iyi olması açısından
Araba grafikleri kötü sayılmaz ama şehir grafiği günümüz için berbat debebilir. Ama yarış sürecinde de hızlı gitmek zorunda olduğun için şehri incelemeye vakit olmayacaktır.

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Samet Yeniköy
Araba grafikleri kötü sayılmaz ama şehir grafiği günümüz için berbat debebilir. Ama yarış sürecinde de hızlı gitmek zorunda olduğun için şehri incelemeye vakit olmayacaktır.
yok hocam beni sarmaz o
Mesaj otomatik birleştirildi:

yinede öneri için saolun

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,723
İsim
Gtx 1090Tİ
Hikayesiz yarış oyunu lazım neden hikayesiz derseniz şuan rdr oynuyorum bu oyunda baya uzunmuş biteceği yok o yüzden assetto tarzı oyun önerisi lazım sesleri ve grafikleri güzel olsun yeter
hot wheels unleashed bak çok güzel arcade havası var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,528
Üyeler
149,403
Son üye
kagansalis
Top Bottom